şükela:  tümü | bugün
  • bugün caglar cilara ile yaptigi programda, cem toker tarafindan tasdik edilen iddia. liberal demokrat parti heyeti, cumhuriyet halk partisi ile görüsmüs ve chp heyeti, ldp icin secilebilecek yerlerden milletvekili kontenjani acmayi düsünüyormus. ldp de uygun görürse, cem toker eski ldp genel baskani olarak kabul ederim dedi. kendisi cok basarili buldugum, kendi cizigisinde bir dava adamidir ve umarim meclise ilk defa gercek anlamda bir liberal girebilir.

kaynak
  • resmen çarşıyı karıştıracak bomba bir iddia...

krt tv genel yayın yönetmeni çağlar cilara'nın bomba gibi düşürdüğü bir tweet.

ilgili tweet

silinirse ekran görüntüsü

chp son dönemde muhalefet adı altında yaptığı çalışmalar ile gerçekten halkın beğenisini önemli ölçüde almayı başardı. ama gerçekten bende cem toker mecliste olursa nasıl güzel olur hayal bile edemiyorum. ay hadi inşallah diyerek sonuna bir anket ekliyorum. en azından böyle güzel bir haberin anket olarakta taçlandıralım :)

ilgili anket

liberaller mecliste olmalıdır !

edit: imla
  • önemli bir görüşmedir. chp fazla vakit kaybetmeden cem toker'i seçilebilecek bir yerden aday listesine koymalıdır. bu mecliste o kadar gereksiz insan otururken cem toker'in olmaması saçmalıktır. inanıyorum ki chp bu demokrat tavrı gösterecek ve gereken adımı atacaktır. ayrıca yeri gelmişken ödp genel başkanı alper taş'ın da mutlaka aday gösterilmesi gerektiğini ekleyeyim.
  • gayet mantıklı olan görüşmedir. umarım olumlu sonuçlanır.

yaz aktrollere fazla mesaiyi.
  • acilen ve mutlaka ekşi sözlük sakinleri tarafından gündeme iliştirilmesi gereken haberdir. (bkz: bu kadar liberal nereye sıçacah?) şeklinde neredeyse isyan eder hale geldik. bu ülkede kendini liberal olarak tanımlayan en az 1 milyon insanı nasıl temsil edecek bu millet ittifakı diye söylenip tekrar hdp'ye meyillenmiştim ki bu haber beni bi heycanlandırdı. şahsen chp cem toker'i aday gösterirse bu zamana kadar oyum boşa gidecek diye ldp'ye oy atmayan ve bu nedenle hdp'ye bir şekilde oy atan biri olarak oyum hem meclis hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde cumhuriyet halk partisine gidecektir. ilgilinin dikkatine!
  • cem toker'i mecliste görebileceğimiz olasılığı için gerçekten sevindiğim iddia.
  • cem toker'i seçilebilecek bir bölgeden aday gösterirlerse yunusların meclise orantısız mizah getireceği kesin. lütfen değerlendirin bunu *
  • cem toker'in mecliste olması muhteşem bir şey olur.

olumlu baktığım ittifak.