şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün caglar cilara ile yaptigi programda, cem toker tarafindan tasdik edilen iddia. liberal demokrat parti heyeti, cumhuriyet halk partisi ile görüsmüs ve chp heyeti, ldp icin secilebilecek yerlerden milletvekili kontenjani acmayi düsünüyormus. ldp de uygun görürse, cem toker eski ldp genel baskani olarak kabul ederim dedi. kendisi cok basarili buldugum, kendi cizigisinde bir dava adamidir ve umarim meclise ilk defa gercek anlamda bir liberal girebilir.

  kaynak
 • chp'nin kabul etmesi halinde ufukta gözükebilecek bir ihtimaldir. iyi parti'ye milletvekili veren, saadet partisine kucak açan chp; ilerici ve özgürlükçü liberal demokratlara, sosyal demokratların elini uzatarak 25 haziran sabahı çok güçlü bir meclis temsiline uyanmamızı sağlayabilir.

  kaynak: http://t24.com.tr/…gi-partiden-aday-olabilir,625386

  demokrasi adına listelerinden 1 isim dahi göstermeleri oldukça olumlu olacaktır. ben şahsen cem toker'i tbmm kürsüsünde görmeyi çok isterim, chp bu adımı attığı takdirde oyumu alacaktır.
 • baraj sebebiyle oy veremediğim, gönlümün iktidarı partinin mecliste yer bulmasını sağlayabilecek ihtimal.
  cem toker mecliste olsun artık.
 • resmen çarşıyı karıştıracak bomba bir iddia...

  krt tv genel yayın yönetmeni çağlar cilara'nın bomba gibi düşürdüğü bir tweet.

  ilgili tweet

  silinirse ekran görüntüsü

  chp son dönemde muhalefet adı altında yaptığı çalışmalar ile gerçekten halkın beğenisini önemli ölçüde almayı başardı. ama gerçekten bende cem toker mecliste olursa nasıl güzel olur hayal bile edemiyorum. ay hadi inşallah diyerek sonuna bir anket ekliyorum. en azından böyle güzel bir haberin anket olarakta taçlandıralım :)

  ilgili anket

  liberaller mecliste olmalıdır !

  edit: imla
 • çok seslilik açısından desteklediğim olay. gel gelelim öyle bir ihtimal yok maalesef. aslında ldp btp mp gibi partilerin liderleri de keşke chp listelerinden seçime girerek kendilerini mecliste ifade etme fırsatı bulsalardı. demokrasinin gereğidir bu.
 • ldp kim mk 0.07 oy oranları var şehirlerde
 • önemli bir görüşmedir. chp fazla vakit kaybetmeden cem toker'i seçilebilecek bir yerden aday listesine koymalıdır. bu mecliste o kadar gereksiz insan otururken cem toker'in olmaması saçmalıktır. inanıyorum ki chp bu demokrat tavrı gösterecek ve gereken adımı atacaktır. ayrıca yeri gelmişken ödp genel başkanı alper taş'ın da mutlaka aday gösterilmesi gerektiğini ekleyeyim.
 • bence de yapsın chp, hatta bu güçlü temsil ayağına beni de aday göstersin ama bonkörlük tribine kapılıp kendisine grup kuracak kadar milletvekili ayırmayı da unutmasın
 • gayet mantıklı olan görüşmedir. umarım olumlu sonuçlanır.

  yaz aktrollere fazla mesaiyi.