*

• baraj sebebiyle oy veremediğim, gönlümün iktidarı partinin mecliste yer bulmasını sağlayabilecek ihtimal.
    cem toker mecliste olsun artık.
  • resmen çarşıyı karıştıracak bomba bir iddia...

krt tv genel yayın yönetmeni çağlar cilara'nın bomba gibi düşürdüğü bir tweet.

ilgili tweet

silinirse ekran görüntüsü

chp son dönemde muhalefet adı altında yaptığı çalışmalar ile gerçekten halkın beğenisini önemli ölçüde almayı başardı. ama gerçekten bende cem toker mecliste olursa nasıl güzel olur hayal bile edemiyorum. ay hadi inşallah diyerek sonuna bir anket ekliyorum. en azından böyle güzel bir haberin anket olarakta taçlandıralım :)

ilgili anket

liberaller mecliste olmalıdır !

edit: imla
  • çok seslilik açısından desteklediğim olay. gel gelelim öyle bir ihtimal yok maalesef. aslında ldp btp mp gibi partilerin liderleri de keşke chp listelerinden seçime girerek kendilerini mecliste ifade etme fırsatı bulsalardı. demokrasinin gereğidir bu.
  • önemli bir görüşmedir. chp fazla vakit kaybetmeden cem toker'i seçilebilecek bir yerden aday listesine koymalıdır. bu mecliste o kadar gereksiz insan otururken cem toker'in olmaması saçmalıktır. inanıyorum ki chp bu demokrat tavrı gösterecek ve gereken adımı atacaktır. ayrıca yeri gelmişken ödp genel başkanı alper taş'ın da mutlaka aday gösterilmesi gerektiğini ekleyeyim.
  • bazilari gibi sadece 50%’nin degil, tum ulkenin cumhurbaskani olacagini ispatlar nitelikte adimlardir. tebrik ve takdir ederiz.
  • kılıçdaroğlu bir çok defa " ben her partinin mecliste olmasını istiyorum, bir kişi bile olsa " dedi.

bakalım şimdi ne yapacak. bu ara demokratlığı üzerinde. olur sanki bu iş.
  • acilen ve mutlaka ekşi sözlük sakinleri tarafından gündeme iliştirilmesi gereken haberdir. (bkz: bu kadar liberal nereye sıçacah?) şeklinde neredeyse isyan eder hale geldik. bu ülkede kendini liberal olarak tanımlayan en az 1 milyon insanı nasıl temsil edecek bu millet ittifakı diye söylenip tekrar hdp'ye meyillenmiştim ki bu haber beni bi heycanlandırdı. şahsen chp cem toker'i aday gösterirse bu zamana kadar oyum boşa gidecek diye ldp'ye oy atmayan ve bu nedenle hdp'ye bir şekilde oy atan biri olarak oyum hem meclis hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde cumhuriyet halk partisine gidecektir. ilgilinin dikkatine!
  • cem toker’in mecliste olmasını istediğimden dolayı desteklediğim ittifaktır. ayrıca cem toker farklı görüşleriyle meclise renk katacaktır.
  • cem toker'i mecliste görebileceğimiz olasılığı için gerçekten sevindiğim iddia.
hesabın var mı? giriş yap