şükela:  tümü | bugün
 • 19 yıl fetönün avukatlığını yapan sanık orhan erdemli’nin bugün mahkemede “fenerbahçe’ye yapılanların hepsi kumpastı” şeklindeki ifadesiyle ettiği itiraf.

  biz fenerbahçeliler bunun maddi ve manevi kaybını çok fazla yaşadık. avrupa’dan men edildik. en iyi oyuncularımızı kaybettik. leş ağızlarınızın iftiralarına maruz kaldık. kendisini başkan olarak görmek istemesem de aziz yıldırım hapiste yattı bu kumpas yüzünden. bunların bedeli ödenecek mi bekliyoruz.

  ayrıca; şikeci diyenlerin de iftiradan dolayı ceza almalarını beklediğimiz durum.

  --- spoiler ---

  savunmasında darbe girişimini fetö'nün yaptığından emin olduğunu da belirten sanık erdemli “fetö’nün yargı ve emniyetteki üyelerinin kumpasıyla fenerbahçe spor kulübü başkanı aziz yıldırım ve diğer yöneticilere operasyon yapıldı. firari savcılar fikret seçen ve zekeriya öz ile firari avukatlar halil ibrahim koca ve cemalettin mutlu koordineli bir şekilde çalıştı" ifadelerini kullandı.
  --- spoiler ---

  kaynak
 • kesin oyledir zaten biri cikiyor diyorki kumpasti evet besiktas macindaki taraftarlarda fetocuydu zaten o da kumpasti bunlarin hayati kumpas zaten.
 • sonunda gerçekleşti.
  aziz başkanın da sözü vardı, mahkeme sonuçlandıktan sonra" fenerbahçe başkanlığını bırakacağım" diye.

  bekliyoruz başkanım.
 • sivas’ın kalecisi de fetöcüydü amk, hadi oradan.
 • bu ulkenin subaylarina, akademisyenlerine atilan iftiralarin sonucunda yillarca cezaevinde yatirip, ustune “turk ordusu’na kumpas kuruldu” diye aciklama yapildi canini yedigimin memleketinde.

  hala insanlar hadi oradan diye tepki verebiliyorlar bu aciklamaya. son birkac yildir ulkede olanlardan haberiniz yok herhalde sizin.
 • (bkz: yav he he)

  edit: uefanın verdiği ceza, o kadar tape, şekipin hapisteki vukuatları-söylemleri, azizin şike yaptımsa fenevbahçe için yaptım demesi vs. bir sürü done var elde. daha geçen duruşmada tanığın yemin ettikten sonra nasıl sallamaya başladığını görmüştüm. bazen herkes tüm gerçeği bilir, en çok da yalanlayanlar. 17/25 aralıklar, ayakkabı kutuları yalan mıydı? kendileri de biliyor gerçeği ama inkar... bugün azizi parlatan da aynı kişiler, ne olduğunu kendiniz de biliyorsunuz iki hafta önceye kadar ana bacı dümdüz gidiyordunuz çünkü kendisine. layığınızla yönetilmeye devam edeceksiniz küfür ettiğiniz kişiler tarafından. algıları, maskeleri bırakın gerçek olun, yer mi? yemez. hadi siz rezilsiniz, yahu tuttuğunuz takımı kirletmeseydiniz bari.

  edit2: ulan karaktersizler. şikenin gerçek olduğunu düşünmenin fetö ile ne alakası var ulan? sikerim fetöyü de davayı açan savcıyı da! kim açarsa açsın hatta dava açılmasın ne fark eder amk? bir ton done var size ne girip çıkıyor lan bu kadar? sizin de iftiralarınıza algılarınıza sıçarım. beyin yoksunları. her bokta sizin gibi düşünmeyenler ya fetöcü ya terörist. bebe misiniz lan siz? dalyarak kafalılar. kodumun medeniyetsizleri. tam bir bok çukuruna dönmüş ülke şu hale bak amk allah belanızı versin ulan ne biçim insanlarsınız!
 • çok sayıda fenerbahçe düşmanı orospu çocuğunu rahatsız etmiş itiraf.
  (bkz: kudurun orospu çocukları)
 • fetö cocuğu orospu evladı malum takımlıların konuşmaması gereken olay.
 • he he diyenleri siktir edin bir zamanlar baransu'ya tirbünlerde veya forumlarında abi çekiyorlardı.