şükela:  tümü | bugün
  • "bir de para mı alacakmışım?!" diye cevaplanması muhtemel sorudur.
  • şunu #42373670demiş biri olarak, kolay kolay evet denmemesi gerektiğini düşündüğüm soru. bırakın aldatma alçaklığını, parayı tazminat olarak kaptırıp öhhöm üçte birini alamayabilirsiniz.
  • şimdi öğrenci olduğumdan mütevellit aldatırım. para lazım çünkü reis. çok aşıksam aldatmam ama galiba. yok lan on milyon dolar diyor tabii ki aldatırım. burada odak noktası para değil, miktarı. yani üç beş kuruşa da aldatmam. fakir miyim olum? on milyon da çokmuş, bir milyona da aldatırdım aslında ama bu saatten sonra dokuzdan aşağısı kurtarmaz.
  • dünyayı verseler aldatmam.
  • öncelikle (bkz: anket)

ayrıca arkadaşlar miktarın farkında mıyız? 10 milyon diyor adam! şimdi durdum düşündüm, 10 milyon para mı lan it? milli piyango bile 2.5 katını veriyo. peh
  • ''10 milyon dolar verseler aldatmaz mısın?'' şeklinde sorulması daha makbul olan soru.

hemen her insanın sevgilisini aldatabileceği düşünülürse, onun yerine para karşılığı belki aldatmamaları sağlanabilir.

- eşini hayatın boyunca hiç aldatmaman için tam 10 milyon dolar. ne diyorsun?

+ olur abi bana uyar. çay içer misin abi?
  • erkek olup da değil on, bir milyon için bile "hayır" cevabını verecek insan pek yoktur herhalde yeryüzünde. onlarda ya bankada halihazırda 10 milyonu olan ve de eşlerine fena halde aşık ya da fiziksel olarak cinsel etkinliği olmayan iktidarsız insanlardır zaten. dolayısıyla sağlıklı züğürt bir erkek olup da "hayır" diyen yalancının tekidir net.
  • o para kaç karı yapıyor diye düşündürür
  • aldatılırım bile.
  • 10 milyon dolara kendimi bile aldatırım.

aldatıp aldatmıyorum diye, aldatmayıp "ulan sen ne çapkın adamsın am üstünde fındık kırıyosun köftehor" diye falan isteğe göre türlü şekillerde kendimi bile kandırır, sonra bir güzel de inanırım. o 10 milyon en çok benim hakkım lan verin paramı.