şükela:  tümü | bugün
  • ''erdoğan, şu şekilde bir şey dedi: 'bey kemal, sen er meydanına gelmezsin'. çok şükür böyle bir davet geldi. sevgili erdoğan, sana çok açık ve net bir çağrı yapıyorum. er meydanını tespit et, gelmeyen şerefsizdir'' şeklinde gerçekleşmiş olan.

yakın bir tarihte kılıçdaroğlu-erdoğan münazarası izleyeceğiz.
  • böyle bir münazara asla olmaz. rte böyle bir tartışmaya katılmaz. katılırsa kendisi de kararsız seçmen oylarını kaybedeceğini çok iyi biliyor.
    tüm o basında yazılmayan, hasır altı edilen konulara reytingi çok yüksek olan o programda yanıt veremeyeceğini bilir. muhtemelen bu akşam, olmadı en geç yarın, eyyyy bay kemal, sen kimsin de ben senle tartışacağım, biz er meydanını sandığa kurduk, deyip fake atacaktır.

rte'nin böyle bir münazara içerisinde şekeri yükselir.
    cıks.
    olmaz.
  • ayar değil meydan okumadır. bu güne kadar defalarca yapılmış fakat sayın erdoğan bunların hiç birine katılmamıştır.
    fakat bu defa teklif erdoğan'dan geliyor. kılıçdaroğlu da bu teklifi kabul edip meydan okuyor. bakalım gerçekleşecek mi?
  • "bu er meydanında promptersız konuşmak yasaktır" ibaresi eklenirse, bir ihtimal olabilir...

yoksa, erdoğan iki şeyi iyi biliyor:

1- kılışdar'da lider karizması yok. uzaktan bağırarak onu yenebilirim.

2- birebir münazara edersem, kaybederim.

seversiniz, sevmezsiniz,
    beğenirsiniz, beğenmezsiniz,

her iki liderin üstün yönleri var...

ancak kılışdar, yanıt verilecek sorular listesi almayı kabul etmez...
  • yıllardır bir araya gelmeden her seçimi ikiye katlayarak kazanıyor. rte niye risk alsın amk. o lafı bu konu için de demedi zaten.
  • pardon ama nasıl ayar olduğunu anlayamadım,bugüne kadar zeka dolu verilmesi gereken binlerce ayar var iken, resmen inatlaşmaya, ya da söylenilen bir lafı tekrar etmeye (soruya aynı soruyla karşılık vermek gibi) şahsen ne denir bilemiyorum.

bizim siyasetçilerimiz de gerçekten sıkıntılı bir ifade eksiği var, tamamı böyle.

allahtan (bkz: aynen) dememiş.
  • programı manüpülatif olmayan bir büyük televizyoncu faith altay'lının yönetmesini dilerim . ugur dündar objektif olamaz
  • kılıçdaroğlu'nun erdoğan'ı ezebileceğine inanan insanlar ne içiyor merak ettirdi. yer belirle gelmeyen şerefsizdir demek de ayarmış bunuda yeni öğrendik. sonra derler ki akp seçmeni gazla çalışıyor. la olum kendi halinize bakın .

not: besim tibukspor.
  • karsilikli munazara da kilicdaroglu saldirir erdogan cevaplar. lakin 17 senelik iktidarda tek programa sigmayacak kadar sey var. erdogan altindan kalkamaz. o yuzden yayin isine girmez o laf sade