şükela:  tümü | bugün
  • cengiz ünder bir s.kim yapmıyacağı maç olacaktır. nasıl bir fetişislik var anlamıyorum karşıda dünya devi var messi, suarez, pique, iniesta benim milliyetçi kardeşlerim ise cngız indirin mici iliciktir.
    cengiz şuan yolun başındadır bence o beklenen patlamayı yapamayacaktır. italya ligi bitti artık şuan ilk 4'e girmez üstelik italya'nın en iyi takımında değil ( juve, milan) hadi tüm bunları geçtim takımında yıldızı değildir (edin dzeko)
    tamam türk futbolcu sahiplenin sevin ama b.kunuda çıkarmayın.
  • roma korkutacak, fakat eleyemecektir. barca bu yıl çok şanslı. yine bir romalı çıkar kendi kalesine gol atar. skor tahminim roma 2 barca 1
  • roma'nın gol yemeden 3 gol atması gereken maç. yani şansları yok denecek kadar az.
    21:45'ten itibaren trt 1'den naklen yayınlanacaktır.

edit: yanıldık, affet bizi müslüm baba.
    cengiz ünder'in korner atışıyla gol gelince deli gibi sevindim. yıllar sonra roma'yı desteklemek de varmış.
    yalnız o messi ile iniesta'nın yüz ifadesi neydi öyle :/
    benle birlikte bir de burada cengiz ünder o kadar önemli bir silah değil diyen bir arkadaş vardı o nereye gitti?
    adam kenarda koz olarak tutuluyor o arkadaş da gelmiş burada hamasete gerenk yok deyip hamaset yapıyor.
  • cengiz ilk maçta sakatlığından dolayı oynayamamıştı. kadrolar açıklandı mı bilmiyorum ama umarım ilk 11'de başlar ve iyi bir performans sergiler.

şanlı barcelonamızın tur atlayacağı maçtır.

edit: hay çenemi.
  • iddia tabiri ile üst bitecek maçtır. camp nou da gol atmış bir roma üstelik cengiz falanda oynamamıştı. bu akşam cengiz de oynar roma gol atar gene mutlaka. milliyetçilik ile alakası yok adam oynuyor oynayan cengize ne diyelim mahmut mu diyelim cengiz işte.
  • barcelonanin yenerek romayi eleyecegi mac olacak, burasi devler arenasi ve sadece en gucluler devam edecek.
  • hakemi tuttuğum maç olacaktır.
  • ceko yazdı.

aha cengiz ünder girdi. şimdi bir de koyuyor mu. şamataya bak o zaman.
  • bir umut oturduk tv karşısına ve erken de golü bulduk. hadi bakalım.

ekleme: teşekkürler be roma.
  • barcelonanın turu geçse dahi. ki büyük ihtimal geçer. kupayı alma şansı olduğunu düşünmüyorum. anca şöyle olabilir yarı finalde falan real madrid denk gelir. o da el clasico aşkıyla vs yenerler onun gazıyla da alırlar. ha yok real madrid gelmezse sanmıyorum ki finale çıksın. hadi çıktı alabilsin.
    ya real madrid alır. ya da 2 yılın sonunda finalde biri gelir son dk golüyle çakar geçer.

ancak bunların hepsinin dışında barçanın almasını ve messinin bu yıl artık balon doru kazanmasını istiyorum.