şükela:  tümü | bugün
 • bak canım kardeşim, ben şu an iş yerindeyim. ofisteyim. virüs tek kale maç yapıyor burada. tüm yöneticiler, bir üst yöneticinin götünü yalamakla meşgul. siz evde kalın deseniz de bizim evde kalmamızın imkanı yok bu paragöz orospu çocukları olduğu sürece. o kadar korkuyor ki müdürüm, madenci maskesiyle geliyor işe, hani altı vanalı olanlar. biz mi? biz o paçavradan bozma, bir boku engellemeyen, uzun süre kullanımda ciğerleri berbat eden düz maskelerden kullanıyoruz. sosyal mesafe falan hak getire. ve ben durumum gereği 60 yaşında babamı her gün görmek zorundayım.

  hal böyleyken, kendisinin sokağa çıkma yasağının çıkması dışında yapacağı her açıklama bomboş açıklamalardır. karşı apartmanımızda biri koronadan öldü. apartmanı karantinaya aldılar. biz hala haşere gibi sağa sola çıkmak zorunda kalıyoruz. neden? devletin bana 2 hafta bakacak parası yok. ihtiyat akçesini yeyip bitirdiler. böyle günler için lazım olan parayı...

  gidin imf'den borç alın gerekirse, cana geleceğine mala gelsin. ölüyoruz sayın bakanım. tek tek ölüyoruz. o açıkladığınız sayıların hepsi can, istatistik değil. ha son olarak; iş yerinden selamlar, patronun da selamı var.

  edit: yine boş yapıyor. yemin ederim babam zorla bayram namazına götürmüş de mecburen hocanın vaazını dinliyormuşum gibi hissediyorum. o kadar boş yapıyor.
 • artık merak etmediğim açıklamalardır. bir önceki açıklamayı banttan versinler farklı bir şey olmayacaktır muhtemelen.
 • iyileşen hasta sayımız mutat olarak vefat edenlerin 2 katı. süreci çok iyi yönetiyoruz.
  evden çıkmayın..
  (bkz: 20 - 65 yaş arası gezip tozsun)
 • istifa eder bu adam yakında.
 • * yeni bilim kurulumuz sayesinde duanın aşıdan daha etkili olduğunun müjdesini vermek istiyorum. cumhurbaşkanımıza şükran duyuyorum bu herifleri, 30 yıl tıp okuyanlar ile aynı seviyede gördüğü için.

  bir de bu sıralar yandaş medya, durum daha iyi gidiyor haberleri pompalamya başladı. hadi herkes işlerine, okullara derse şaşmam.
 • 1000. vefatı açıklayacak.
 • 1 nisan'dan beri istifasını beklediğim bakan bugün yine açıklama yapıyor. bir önceki söylediklerinden farklı olarak tek dile getirebileceği, artık maskelerin eczanelerden ücretsiz olarak dağıtılacağı olabilir. bunun için basın toplantısı yapmaya değmez sayın bakan.

  burada artık yapılması gereken, en azından muasır medeniyetlerde beklenen; istifadır. muhtemelen siz tüm iyi niyetiniz ile karantina kapsamının genişletilmesi ve yaygın bir sokağa çıkma yasağı uygulanmasını talep ettiniz. bu talebinizin kabul görmediği de yine ihtimaller dahilinde. eğer böyleyse artık istifa etmeniz gerekir. eğer böyle bir talebiniz varsa ve bu talebiniz sizin konumunuzdan daha kıymetli ise; istifa edin.

  yok, benim böyle bir talebim olmadı diyorsanız da şu halde ekranlara çıkmanızı gerektiren bir durum yok. yüzünüzü eskitmeyin. ya da belki politika gereği günün sonunda bir sorumlu olması gerektiğinden orada olacaksınız. bunu ben bilemem ama çıkmamanız sizin açınızdan daha iyi. dinlenilecek bir söyleminiz olmadığı müddetçe, biz nasıl sokağa çıkmıyorsak; siz de ekrana çıkmayın.
 • bilim kurulu toplantısından sonra bakan çıkıp alınan kararların cumhurbaşkanımıza ilettiğini söyleyecek ve cumhurbaşkanımıza, hazine bakanımıza teşekkür ederim diye bitirecektir. x 3
 • ınsan hayatini degil de saglik sistemi calisiyor algisiyla isi goturmeyi, hastalari degil rakamlari iyileştirmeyi tercih ettik demez umarim.
321 entry daha