şükela:  tümü | bugün
  • 10 tane pkk'lı hewal çomarın 1 tane isveç vatandaşı sivili linç etmesi olayıdır. link 1. link2. çoluk çocuğa duyar kasıp sözlükte kendilerini gizlemeyi başarıyor bu çomarlar.

önemli edit: isveççe bilmediğimiz için "adam nazi'ymiş" diye bizi kandırmaya çalışan hewal'lere kötü haberim var. (bkz: https://eksisozluk.com/biri/prinsessan)'a rica ettim, hewallerin linkini verdiği haberi çevirdi ve adamın naziliği ve iskandinav ırkçı örgütüne üyeliğinin isveç polisi tarafından yalanlandığını öğrenmiş olduk. solcular dezenformasyon ustası olduğu için oltaya gelmeyin istedim. linç edilen isveçli'nin üstünde general franco tişörtü varmış. haberin çevirisini aşağıya bırakıyorum:

--- spoiler ---

asiri sag göruslu kisi sol göruslu yuruyusu rahatsiz etti.

söz konusu kisi ve bir grup insan yuruyuse katilan katilimcilarla första långgatan göteborg*da tartisti. yaralanan kisi derhal hastaneye katildi ve grubundaki kisiler polis tarafindan o cevreden uzaklastirildi. polis su an videolari inceleyip adama saldiran kisileri bulmaya calisiyor. nmr o kisini kendi uyeleri olmadigini acikladi. sag göruslu kisi kafasindan yaralanip hastaneye kaldirildi. bir tanik yuruyus yapan gruba bir kisinin bagirdigini ve siddet ile karsilik buldugunu gördugunu söyledi. yuruyus yapan grup kendlerine bagiran kisiye bayraklari ile vurup tekmelemisler. tanigin ifadesi filmlerle de destekleniyor. bu olay ile igili her hangi bir kisi gözaltina alimadigini da polis sözcusu acikliyor. bu haberin altida su da yer aliyor: daha önceki haberlerde bahsedilen kisinin nmr örgutu uyesi oldugu söylemi polis tarafindan yalanlandi. bir site daha var sagci bir haber ajansi olarak nitelendiriliyor. bu haberde de gt nin bir önce attigi haberi yazmislar ve basligini yayinlamislar "nazi sol göruslu yuruyusu dagitti " diye. bu bir yalan haberdir ve söz konusu kisi uzerindeki tisört yuzunden darpå edilmistir.
    --- spoiler ---

isveç polisinin yalanladığı nazi haberi, olayları kendine yontmaya çalışan aşırı sağcı şu siteden çıkmış. bizim hewaller dezenformasyon uğruna ırkçı siteleri bile kendine kaynak yapıyor, görüyorsunuz.
  • darısı almanya ve belçika'nın başına.

hadi hewaller gösterin kendinizi. gösterin de anlasın dünya sizden ne çektiğimizi.
  • helal olsun aslan yürekli isveçli kardeşimize. başta kendisine saldırmak isteyen 2 tane primatı yere gömüyor. koyduğumun vitaminsiz hewalleri 10 kişi zor yıkıyor kardeşimizi.

her yerde aynı soyunu siktiklerim sırtlan sürüsü gibi.
  • (bkz: çok acıma yetime, döner koyar gotune)
    senelerce destek ver , besle iste boyle tepene cikar bu picler.orospu çocukluklarini her yerde belli ediyor bunlar . 10 kişi ,1 kişiye dalmak nedir?
  • besle kargayi oysun gozunu atasozunu hatirlatmistir.
  • savunmacı ekşici tatlı su hewalleri de birazdan buraya dolusup entry ile saldırmaya başlarlar.
  • 1 adama 10 kişi dalmak, bunların genetik özelliği herhalde.
  • ne verirsen elinle o gelir seninle demişler ee isvecin başına gelende bu tam olarak .
  • darısı başta almanya, hollanda ve belçika olmak üzere tüm ikiyüzlü terörist sevici ülkelere olsun.
  • isveçli kardeşimize üzüldüğüm olaydır.

olay öncesini bilmiyoruz ama kuvvetle muhtemel ki isveçli beyefendi, videoda görülen primatlara yaklaşıp iletişim kurmak istedi. ben olsaydım böyle yapardım ama görüntüye bakıyorsun homo sapiens eyleme bakıyorsun orangutan.

sorun şu ki uluslararası basında türkler bir isveç vatandaşını dövdü filan diyecekler.

bizim basın isveç polisi uyuyor mu, olay yerinde polisin olmaması dikkat çekti şeklinde servis etmiş olayı.

olm siz gerizekalı mısınız? isveçlinin şahit olabileceği tek yabani hayvan ren geyiği amk.