• helal olsun aslan yürekli isveçli kardeşimize. başta kendisine saldırmak isteyen 2 tane primatı yere gömüyor. koyduğumun vitaminsiz hewalleri 10 kişi zor yıkıyor kardeşimizi.

her yerde aynı soyunu siktiklerim sırtlan sürüsü gibi.
  • darısı almanya ve belçika'nın başına.

hadi hewaller gösterin kendinizi. gösterin de anlasın dünya sizden ne çektiğimizi.
  • isveçli kardeşimize üzüldüğüm olaydır.

olay öncesini bilmiyoruz ama kuvvetle muhtemel ki isveçli beyefendi, videoda görülen primatlara yaklaşıp iletişim kurmak istedi. ben olsaydım böyle yapardım ama görüntüye bakıyorsun homo sapiens eyleme bakıyorsun orangutan.

sorun şu ki uluslararası basında türkler bir isveç vatandaşını dövdü filan diyecekler.

bizim basın isveç polisi uyuyor mu, olay yerinde polisin olmaması dikkat çekti şeklinde servis etmiş olayı.

olm siz gerizekalı mısınız? isveçlinin şahit olabileceği tek yabani hayvan ren geyiği amk.
  • işte bu adamları başlarının üstüne çıkarttılar. kurtulamıyolar şimdi de... müstehak.
  • (bkz: çok acıma yetime, döner koyar gotune)
    senelerce destek ver , besle iste boyle tepene cikar bu picler.orospu çocukluklarini her yerde belli ediyor bunlar . 10 kişi ,1 kişiye dalmak nedir?
  • darısı başta almanya, hollanda ve belçika olmak üzere tüm ikiyüzlü terörist sevici ülkelere olsun.
  • isveçlilerin halkların demokratik öz savunma hakkıyla tanışması durumudur.

(bkz: foşik isveç kürdistan'dan defol)
  • muhtemelen bu barış kelebeklerinin cebinde tc pasaportu olduğu için dünyaya türk'lerin barbarlığı olarak servis edilecek linç.
  • ulan şeref haysiyet yoksunları, on it bir kişiye saldırıyorlar, o halde bile hala sopalarla vuruyorlar. yumruk yumruğa dövüşmeye değil teke tek, ona birken bile götleri yemiyor.
  • italyan polisi isteyen hevallerin icraati.

aslanlar
hesabın var mı? giriş yap