• an itibariyla didem yılmaz arslan'ın gündeme bomba gibi düşen açıklaması.

16 haziran 2019 imamoğlu yıldırım canlı yayını için moderatörlük yapması adına kendisine teklif gelmiş, akp bu tarz bir istekte bulunmuş. bu formatı da didem arslan kabul etmemiş.
  • chp grup başkanvekili engin altay'ın an itibariyla haber türk'e bağlanıp çatır çatır görüşmeleri açıkladığı.
  • her işte her uğraşta bir hile-hurda, bir katakulli kovalayan akp yine bu huyundan vazgeçmiyor.
    la oğlum bütün dünyada bu iş nasıl oluyorsa yine öyle olsun işte.
    ne var yani?
    yok sorular önceden bildirilsin, yok soruları karşılıklı olarak belirleyelim.
    kendinize ve adayınıza güveniyorsanız ön şartsız çıkın ekran karşısına aslanlar gibi.
    kendinden eminsen cevaplayamayacağın soru yoktur.
    e süre de eşit, adam kayırma olmayacak.
    neyin tatavasını yapıyorsunuz onu anlamadım?
  • gayet adil bir paylaşımdır fakat belirleyen tarafların neden chp ve akp olduğunu pek anlayamadım, doğru ifade cumhur ve millet ittifakı olması mıydı acaba ? sorunun üzerine cevapların her birinin süresinin de kesintisiz 5dk olması kuralı konuldu mu daha da iyi olabilir sanki.
  • imamoğlu ve yıldırım rus ruleti oynasınlar, sponsor rusya kazanana s-400 hediyesi etsin.
  • aktrolleri hayata küstüren açıklama.

soru şu. acaba küçükkaya bu teklifi tek taraflı kabul etmiş midir?
  • bu sene soruları tübitak'ın hazırlayacağı söylenen sorular.
  • başlıkta bahsedilen konu sayın engin altay tarafından açıklanmıştır. adayların ve moderatörün bilgisi dışında, heyetlerin bugüne kadar yaptıkları 4 görüşmenin ilkinde, sayın mahir ünal tarafından dile getirilen, chp tarafından da kabul edilebilir bulunan, arkasından devam eden görüşmelerde inisiyatifin moderatöre bırakılmasına karar verilmesi ile ortadan kalkan bir durumdur. eko başkanın çok tartışılan sözlerinin açıklandığı tarih itibari ile bakıldığında da doğru olduğu engin altay açıklaması ile netleşmiştir.
  • her türlü oynanacak kumardır. eline 20 yılda bir fırsat geçmiştir. ben olsam kitaba asla bağlı kalmazdım. soruyu cevapladıktan sonra araya girip farklı soru sorardım. karşılıklı diyaloğa çekmeye çalışırdım. ne yapacaklar ekoya yayına çıkmama cezası mı verecekler? sadece sorulan soruya cevap verilecekse klasik tek kişilik yayından ne farkı kalır. öyle olursa bahçeli gibi bende izlemeyeceğim. iki tarafın birbirine şartsız kefilsiz soru sorması gereklidir.
hesabın var mı? giriş yap