şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 21. hafta maçı.. saat 16:00’da başlayacak.. bu arada maçın oynanacağı stad bilgisi tff programında belirlenmemiş olarak gözüküyor..
  • 19 mayıs stadında oynanacak lig maçı.

en son ankara'da bir gençlerbirliği maçına gitttiğimden beri 15 sene geçmiş. o maçı 2-1 gençler kazanmıştı, çekirge şarkıları eşliğinde stattan çıktığımı hatırlıyorum maç bitimi, dahası passolig boykotu derken en son gittiğim lig maçı da sanırım 2012'de ibb maçıydı istanbul'da.

tribünde olmayı özledim mi, pek bilemedim. tv'den izlemek de gayet keyifli ama ankara'daki trabzonsporlu sözlük yazarlarıyla mini bir zirve eşliğinde, hugo rodallega golleriyle keyifli bir öğleden sonrası yaşayacağımızı umuyorum, bakalım.
  • jose sosa'nın ilk 11 başlamasının geçen hafta galibiyet alamamıza rağmen ne kadar önemli olduğunu rıza da dahil herkes gördü.

formda bir sosa ve hugo maçın kilidini açacak oyuncular olacaktır.
    e tabi abduş'u unutmak olmaz. ama o zaten hep formda*
  • trabzonspor'un burak yılmazsız çıkacağı üstüste 2. maç.. ilk maçtaki tablo gol konusunda bizi korkutsa da ben bu sefer özellile sosa ve roda'nın hedefi bulacağını düşünüyorum.. trabzonspor için zor maç ama galibiyet halinde kazanımlar çok olacak..

(bkz: oyna dik oyna)
  • vurduğun gol olsun herşeyim..
  • vurduğunuz gol olsun uşaklar.
    tek şüphem roda. daha hareketli ve gününde olup fileleri havalandırır inşallah. sosa ve abdülkadir önce ki hafta gibi oynarsa galibiyet zor olmaz.
  • trabzonspor'un her zamanki gibi beraberlik için sahaya çıktığı maç.

ulan koca takım bi burak'a mı bakıyormuş? ayıp be.
  • az önce trabzon lehine o kadar alçakla o kadar şerefsizce bir penaltı verilmiştir ki gs'nin 90'lı yıllarını hatırlatmıştır. allah belanızı versin lan ohh götünüze girsin kaçırdılar. şerefsiz ahlaksızlar.
  • gençler bastırıyordu, ts penaltı kazandı.

penaltı biraz şey. nasıl diyeyim şey işte. komik.
  • burak yılmaz bütün takımı kendine benzetmiş, adam çuval gibi bıraktı kendini yere. hakem de fırsat kolluyordu zaten.