şükela:  tümü | bugün soru sor
  • zorlu center da olacak olan konserdir.
  • gerçekleşmesine birkaç gün kalmasına rağmen hakkında neredeyse hiçbir şey yazılmadığına şaşırdığım konserdir.

kendilerini rock’n coke 2013’de sahne önünden izlemiş ve çok beğenmiştim. müthiş bir atmosfer yaratmışlardı ve uzun süre etkisinden çıkamamıştım. tabii festival ortamının katkısı vardı bu anlattıklarımda. o günden beri de heyecanla tekrar gelmelerini bekliyordum...

bu konser ise zorlu psm’de gerçekleşecek, yani benzer bir atmosferin oluşacağını düşünmüyorum. ayrıca bilet fiyatları da pahalı geldiği için gidemiyorum, başka sefere artık...

genel satış - tam: 140.00 tl

ön satış (sınırlı sayıda) - tükendi
    tam: 110.00 tl - tükendi
    öğrenci: 80.00 tl - tükendi
  • konserine bir ben mi gittim abi koca ekşisözlük'ten diye düşündüğüm gerçekleşmiş olan konser.
    desire, ready to go, some kind of heaven, sunday, people like us, hold on to me, miracle, rolling stone , weight of the world, better than love, sandman, lights, walk away, somenthing i need to know , wonderful life, bigger than us, wings, beautiful ones, stay şarkılarını canlı dinlediğim için kendimi çok şanslı hissettiğim konser.
    büyülendim, sabırsızlıkla beklediğim ve gittiğim ilk konserleri, son olmayacak diyorum.