şükela:  tümü | bugün
  • zorlu center da olacak olan konserdir.
  • gerçekleşmesine birkaç gün kalmasına rağmen hakkında neredeyse hiçbir şey yazılmadığına şaşırdığım konserdir.

kendilerini rock’n coke 2013’de sahne önünden izlemiş ve çok beğenmiştim. müthiş bir atmosfer yaratmışlardı ve uzun süre etkisinden çıkamamıştım. tabii festival ortamının katkısı vardı bu anlattıklarımda. o günden beri de heyecanla tekrar gelmelerini bekliyordum...

bu konser ise zorlu psm’de gerçekleşecek, yani benzer bir atmosferin oluşacağını düşünmüyorum. ayrıca bilet fiyatları da pahalı geldiği için gidemiyorum, başka sefere artık...

genel satış - tam: 140.00 tl

ön satış (sınırlı sayıda) - tükendi
    tam: 110.00 tl - tükendi
    öğrenci: 80.00 tl - tükendi
  • konserine bir ben mi gittim abi koca ekşisözlük'ten diye düşündüğüm gerçekleşmiş olan konser.
    desire, ready to go, some kind of heaven, sunday, people like us, hold on to me, miracle, rolling stone , weight of the world, better than love, sandman, lights, walk away, somenthing i need to know , wonderful life, bigger than us, wings, beautiful ones, stay şarkılarını canlı dinlediğim için kendimi çok şanslı hissettiğim konser.
    büyülendim, sabırsızlıkla beklediğim ve gittiğim ilk konserleri, son olmayacak diyorum.
  • theo hutchcraft'ın kadınlar üzerinde tarkan effect oluşturduğu, çirkin bir ses sistemi yüzünden adamın tertemiz sesinin yeterince duyulmamasına rağmen theo hutchcraft'ın abartılı karizmatik tavırlarıyla bir şekilde herkesi etkilediği konser.
    adamın sesi ya rab ne baslar uğruna tam anlamıyla duyulamadan bitti gitti ama konser genel olarak güzeldi.
    theo hutchcraft'ın gerdan kırışlarının falan resmen garip bir etkisi oldu insanlar üzerinde.
    o bateriyi öyle koyacağına koyma ayrıca, git drum machine koy. sen halihazırda elektronik bir grup sayılırsın, hatta öylesin.

yalnız insanların konser öncesi yerlere oturtarak beklemek zorunda bırakılmamaları, saçma şekilde kapının açılmaması gibi garip şeylerin yaşanmasına çok aklım ermedi. gereksiz buldum açıkçası. insanların birbirini ezdiği, üzerine atladığı falan yokken minnacık kızlar theo'yu önde görebilmek için taşlarda oturdular ve bence verdikleri para ve hele de görme konusundaki sevimli istekleriyle bunu hak etmediler. abartılı hareketler sergileyen sarhoş rus grup dışında herkesin aşırı saygılı ve kibar olduğu bir ortamda, bir avm'nin beton zemininde insanların 2-3 saat oturmaları hiç hoş değildi. ben konser olaylarında yaşıma göre fazlasıyla sinir bozucu yaşlı teyzeler gibi davranmış olsam da; yıllardır beklediğimiz bir grup olması sebebiyle, adamların hiçbir kabahati yokken zorlu'nun ve onların bu sisteminde olan kişilerin bazı garip ve anlamsız hareketleri yüzünden efsane bir konser olabilecekken güzel bir konser olarak kalacak olması zihnimde, beni sanırım baya sinirlendirdi aslında.