şükela:  tümü | bugün
 • tüm takımların onu bunu, lamı cimi bırakıp katılması gereken protesto.

  tüm tribünlerin, tüm sosyal medya hesaplarının katılması gereken protesto.

  bu protesto gerçekleştirilmezse bu sene hiç kimse şampiyonluk için heveslenmesin. bu sene de şampiyon olamazsa zora girecek takım taraftarları özellikle desteklemeli bu protestoyu.

  bir takıma göz göre göre lig verilecek, bu çok açık. geçen sene on kişi kavga ettiler ceza meza almadılar. bu ülkede el hareketi çekti diye futbolcuyu “ toplum ahlakını bozuyorsun” diyerek ifadeye alan savcılar nedense başakşehir’in oyuncuları çete halinde gazeteci döverken hiç sesini çıkartmadı.

  caner erkin yeni kural çıkartılarak 6 maç ceza aldı. küfür ettiği için. kamuoyu görüntülerden çok rahatsız oldu diye açıklama yaptı üst merciler cezayı verirken. aradan kaç hafta geçti bilmiyorum, emre hakeme sarı kart gördüğü için yüzüne baka baka küfür etti. sonra kameralar yaklaştı kendisine, sahayı terk ederken de küfür ederek terk etmeye devam etti.

  aldığı ceza ? yok.

  bakın bu beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe, trabzonspor olayı değil. bu türkiye ligi olayı.

  aman penaltım verilmedi, aman o da penaltımıydı beee olayı değil bu. bu çok aleni şekilde bir takımın kollanması ve hiç bir açıklama yapılmaması olayı. yapılan açıklama en ufak mantıksal kırıntı taşımıyor. bir penaltı pozisyonu için yüzlerce entry girenler bu konuyu nedense hiç umursamadılar.

  emre’ye bu ceza verilene kadar tribünler susmamalı. emre’ye bu ceza verilene kadar twitter, instagram susmamalı. büyük takım taraftarları birlik olmalı. o cezayı verdirtmeli.

  bu gün o ceza verdirtilmezse, sezon sonunda o şampiyonluk kupasını almayı kimse hayal etmesin. son beş hafta hakemler içinizden geçmeye başlarken aklınız başınıza gelir ama iş işten geçmiş olur.