• tottenham'ın son dakikalarda eliyle teslim ettiği, arsenal'in bu ikramı "estağfurullah, ne gerek vardı" diye nezaketle geri çevirdiği maç.
    not: özil, mkhitaryan, lacazette ve aubameyang'a sahip olup da kaleyi bulan taş çatlasın 3 şutla maçı bitiren bir arsenal'den bir cacık olmaz.
  • tottenham'ın çok fazla kasmadan dinlenerek kazandığı maç. resmen tempo ve press yapmadan maçı bitirdi ve çok rahat 3-4 gol atabilirdi. tabi bu temposuzluğun bir sebebi de salı günkü juventus maçı.
  • tottenham'ın 1-0 kazandığı maç. arsenal'in gelecek sezon şampiyonlar ligine katılması için bu sene uefa avrupa ligini kazanması gerekecek gibi gözüküyor.
  • ingiltere premier ligi 2017-2018 sezonu 27. hafta maçı... tsi 15:30'da s sport'ta...

4-6 gol oynayanlar sevgililer günü için akşam yemeği rezervasyonlarını yaptırdı bile...
  • gollü geçmesini beklediğim bir maç ama ingiltere'de garip şekilde bazen çok gollü geçmesi gereken maçlar bile 0-0 bitebiliyor. arsenal geçen haftada olduğu gibi yine tek forvet aubameyang ile başladı maça. tottenham ise 4-2-3-1 oynuyor, en uçta kane var. bugün kane'in gol atacağını ve maçın adamının da son dönemlerde çok iyi oynayan son olacağını düşünüyorum. tahminim 3-1 tottenham alır yönünde, utandırmayın beni.
  • yayila yayıla ne guzel bir premier league maci izleyeyim dedim.sanki spor toto super lig izliyorum.sanirim bu da benim şanssizligimdan olacak.kusura bakmayin premier league sevdalilari .
  • ilk yarının önemli anlarını gösteriyor şimdi. kaleyi bulan şut yok. öyle bir ilk yari oynandı. kısmet ikinci yarıya artık.

(bkz: 0 0 bitmis lecce cagliari macini banttan seyretmek)
  • kardeş şu epl maçlarını çok gol olunca işte premier league bu gol olmayınca 0-0 bitmiş lecce cagliari maçını banttan seyretmek diye iki bölüme ayırıyorsunuz ya hakikaten ayıp ediyorsunuz.
  • baktı ki bu maç tatsız tuzsuz şekilde 0-0 gidiyor. kral çıktı yine müdahaleyi yaptı, 1-0.

https://streamja.com/nz7
  • kane in golunde bariz faul vardı ve maçı anlatanlar bu itiraza deginmedi bile. tabi ki arsenalin savunması yine evlere şenlik.
    edit.faul maul yok adam sokmuş dibine kadar.
hesabın var mı? giriş yap