şükela:  tümü | bugün
  • gördükçe hayatta açmam böyle başlıklar diyordum da demek ki insanın siniri bozulunca, yapacak birşey kalmayınca açılıyormuş rezalet başlığı.

şimdiden söyleyeyim, yaşanan hastane skandalı, opel ve regus'un yanında fasa fiso bir rezalet. hatta tam olarak rezalet bile değil.

not vericiler için söylüyorum en fazla 3/10.

amacım sadece dikkat çekmek, bu kurumdan hizmet alacak insanlara bilgi vermek, mütemadiyen arayıp sorunumu "en kısa zamanda" çözeceğini söyleyen yetkililere ulaşmasını sağlamak.

durum şu;

6 şubat 2018'de turkcell superonline'dan kotamın %80'ini kullandığıma dair bir sms aldım. kotanın aşıldığı anda internetin kesildiğini bildiğim için sms'i almamın hemen ardından, ilgili firmayı aradım ve 50 gb'lik joker kota satın aldım. 10 şubat 2018 saaat 06:00 itibariyle internetim kesildi. satın aldığım 50 gb'ın da bittiğini düşünerek bir paket daha almak için aradığımda 6 şubat'ta satın aldığım paketin halen aktivasyon sürecinde olduğunu bu yüzden bir işlem yapılamadığını, başvurunun da iptal edilip yenisinin de yapılamayacağını sorunun en kısa sürede çözüleceğini söylediler. yaklaşık 18 saattir internetim yok. sebep? sistemde asılı kalmış benim başvuru.

yani senin sistemin bozuk diye, tarifesi yetmiyormuş gibi bir de joker paketine para veriyorum ama yine de internetsiz bekliyorum.

defalarca aradım, her seferinde kontrolü sağlanıyor dendi. neyin kontrolü ulan bu sabah 6'dan beri sürüyor?

deniyor ki sıraya alınıyor kayıtlar. 18 saatte benim şu ufak sorunuma bile sıra gelmiyorsa, zaten bitmişsiniz siz, kim bilir başka neler yaşanıyor.

tüm işlerini internet üzerinden yapan biri olarak firma sistemindeki sorun yüzünden çok ciddi manada bir iş, prestij ve zaman kaybı yaşadım.