• 10 milyon veriyoruz adam var varken elle gol atmaya çalışıyor. gerizekalı.
  • şöyle bir kadrolar ne alemde, hocalar nasıl bir taktikle sahaya çıkabilir, trabzonspor'daki eksiklerin durumu nedir, sakatlardan oynayabilecek olan var mı kısacası maç öncesi analizleri okumayı beklerken başlığa girince karşıma fetöcüler, kedicikler, rumlar, atatürk düşmanları diye hakaretler dolu, hiçbir anlam ve önem ifade etmeyen entryler çıkıyor. teşekkürler sözlük.
  • evet kardeşim, galatasaray iyi oynadı ve kazandı. trabzonsporlu oyuncular da maç sonunda tebrik etti zaten kendilerini.

bir trabzonsporlu olarak galatasaray’ı tebrik eder benfica maçında başarılar dilerim.
  • inamoto asya kupasından dönüyor evet ama ben fatih hocanın yerinde olsam ergün penbe'yle başlarım hemen önünde hasan şaş doğru tercihler olacaktır.
  • ruh hastalarını gösteren maç. yok faşoları ss alıyormuş, yok maçtan sonra gösterecekmiş falan. ulan gerçekten büyük bir işsizlik, kriz var bu ülkede. bu kadar boş adamın, boş işlerin olmasının mantıklı açıklaması yok.
    yahu siz okula, işe falan gitmiyor musunuz?
    galatasaray kazanır yazanları ss alıyorum maçtan sonra paylaşacam diyor adam ya ahahahaha.
    bence de galatasaray kazanır, beni de ss al bari ne yapalım....
  • fetocu diyen, emeksiz kazanç diyen gerizekalıları başlığında bulunduran maç. hee canım he emeksiz kazanç! sağa sola hamsi gönderen yöneticilerine sor bakalım emeksiz kazanç neymiş!!!
  • galatasaray'ı motive edecek unsurlar:

-iç saha olması ve yoğun taraftar desteği.
    -alanya beraberliği sonrası kesin kazanma gerekliliği.
    -fatih hocanın babasının vefatı sonrası oyuncuların hocalarına yeni bir üzüntü değil teselli verme isteği.
    -ilk yarıda trabzon karşısında oynanan kötü oyun ve alınan kötü skor.
    -başakşehirin erzurumspor karşısında bu hafta puan kaybetmesi.
    -yerleşik iki santrafora kavuşmuş olmamız artık geriden gelen emekler ileride boşa harcanmayacak.

herkesin daha önceden şahit olduğu ve artık genel kabul görmüş bir gerçek olarak galatasaray bu şartlarda kimle oynarsa oynasın kazanacaktır.

trabzonspor'a da bu maç sonrası başarılar.umarım oynattıkları genç yetenekler onları,onlar da ileride milli takımımızı iyi yerlere getirirler.
  • bu kadroya rağmen makul bir mağlubiyet aldığımız maç olmuştur. galatasaray'ı iyi oyunu ve haklı galibiyeti için tebrik eder, şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.

özellikle arda akbulut adına endişeleniyordum. maçta yaşayacağı bir talihsizlik kariyerini henüz başlangıcında çok kötü etkilerdi. neyseki korktuğum olmadı. iyi bir kaleci fiziğine sahip, umarım daha iyi yerlere gelecektir.

hakem performansı ise galatasaray'ın haklı galibiyetine gölge düşürmüştür. diagne'yi ikinci sarıdan atamamasını ve ekuban'ın pozisyonunda penaltı verememesini korkaklığına bağlamak istiyorum.

son olarak ünal hocamız da maça abdülkadir parmak yerine zargo toure ile başlaması nedeniyle eleştiriyi hakediyor.
  • hakem hataları ile dolu bir maçtı, kabul.
    nagatomo atılmalı idi kabul,
    hatta daha ileriye gidiyorum nagatomo’ya videoda görülen sözler üzerine caner erkin’e verilen ceza gibi ceza verilsin kabul,
    diagne atılmalı idi kabul,
    ekuban’ın pozisyon penaltı idi kabul.
    ulan orospu çocukları ben bunlara kabul diyorum da sizden neden birisi galatasaray çatır çatır oynadı demiyor?
    bizim sene başından berli sistemli olarak puanlarımız katledilirken neden sesiniz çıkmıyordu da şimdi avaz avaz götünüze bir şey girmiş gibi feryat figan ediyorsunuz sayın dalyaraklar?
    galatasaray 9 kişi de kalsa, maç berabere de gitse kazanacak bir galatasaray vardı bugün.
    maçı izlemeyip burada analarının amlarından çıktığı gün gibi salya sümük ağlayıp, başlık açıp, entry kasıp ağlama duvarını geçen sözlükçü tayfa harbiden sıktınız artık.
    maçı izlemeden gidip yarak yarak konuşuyorsunuz, biz ister mi idik böyle hatalar olsun bizim oyunumuza gölge düşürsün?
    hepinizde biliyorsunuz ki galatasaray böyle oynadığı sürece içinizden geçecek.
    ayrıca amk hakemi bizim lehimize böyle kararlar vererek şampiyon olamayacak trabzon’u değil şampiyon olacak galatasaray’ı sikmiştir. azıcık beyni olan biliyor ki bugünden sonra galatasaray lime lime doğranmaya başlayacak.
    başakşehir denen ne idiğü belirsiz takımın yaptığı açıklama da buna bir örnektir, delildir.
    vallahi şu oyundan gram keyif bırakmadınız burada salya sümük ağlayarak.
  • kimin kazanıp kaybettiği hiç önemli değil senede şunun gibi 10 maçı garanti versinler digitürke 5 yıllık abone olayım dedirten maç.
hesabın var mı? giriş yap