• net penaltıdır.
    jahovic penaltıyı almıştır bu penaltının doğruluğunu değiştirmiyor ne yazık ki, malatyasporun kalecisi topa dokunamamasına rağmen konyasporulu futbolcunun ayağına müdahalede bulunuyor.
  • iyi de bildiğin penaltı bu.........
    ben de temas yok adam kendini atmış falan zannettim........

geçiniz!!!!!!!!!!
  • net olarak penaltıdır. kaleci topa temas etmiyor ve konyalı futbolcunun direk ayaklarına teması var. futbol o kadar kirlenmiş en basit pozisyonda bile insanlar art niyet arayabiliyor.

edit: imla tiredexplaning’e teşekkürler.
  • buz gibi penaltıdır.

ülkenin özeti sizsiniz işte. futbol izlersiniz futboldan anlamazsınız. araba sürersiniz trafikten anlamazsınız. film izlersiniz sinemadan anlamazsınız.

ama hiçbir boka da görüş belirtmekten kaçmazsınız. bu ülkede sizin gibi milyonlarca insan yaşıyor, maalesef.
  • https://s3.eksiup.com/d07de8369404.png

budur, net penaltıdır. koşan adamın yerle tek bağlantısı olan destek ayağını kucağına kadar almış kaleci bir kesip eve götürmediği kalmış.
  • net penaltıdır..çünkü oyuncu topu kurtarmış kalecinin topa müdahalesi yok.kaleciyi geçmişken kaleci topa müdahalesi olmadan direseği ile gövdesi arasında oyuncunun ayağını sıkıştırarak yerden kesiyor.objektif olun.
  • doğru karardır.
  • kaleci, jahovic’in ayağını kırmadığı için penaltı değildir.
  • ya abi buna penaltı demeyen, ofsayt nedir bilmez, net. yazık ya size.
  • skandal bir karar bekleyerek actim, penalti gordum ciktim. kaleci topa mudahale edemiyor, jahovic penaltiyi almis.
hesabın var mı? giriş yap