• şurdan izlenebilecek penaltı kararı. penaltıyla uzaktan yakından hiçbir alakası olmamasına rağmen var'a rağmen penaltı verilmiştir.

türk hakemliğinin geldiği nokta içler acısı.

https://twitter.com/…rtv/status/1094573201596796928 daha net açıdan izleyebilirsiniz hiçbir müdahelesi yok kalecinin.

şuna nasıl herkes penaltı der gerçekten gözlerime inanamıyorum. jahovic bildiğin ayağını kaleciye takıp atmış kendini yere. avrupanın hiçbir liginde şu pozisyona penaltı verilmez. şaşkınım.
  • insani futboldan soğutacak cinsten.
  • net penaltıdır.
    jahovic penaltıyı almıştır bu penaltının doğruluğunu değiştirmiyor ne yazık ki, malatyasporun kalecisi topa dokunamamasına rağmen konyasporulu futbolcunun ayağına müdahalede bulunuyor.
  • halil umut meler bu maçta çok ağır kararlar verdi. malatya golünden önce konya aleyhine verdiği taç özellikle incelenmeli. zira yan hakemin görüş alanında olan bir olaya net görmese de kendi karar verdi. yan hakem bayrak bile kaldıramadı. taç ne kadar önemli olabilir demeyin o top geldi gol oldu.

hakemler taraf tutuyor mu bilmem ama işini iyi yapmayan, karakteri zayıf hakemler var ve bunlar süper ligde maç yönetiyor. fenerbahçe maçını yöneten hakem ve halil umut meler bunların bu haftaki örnekleri. kötü hakemleri temizlemeden futbol düze çıkmaz.
  • iyi de bildiğin penaltı bu.........
    ben de temas yok adam kendini atmış falan zannettim........

geçiniz!!!!!!!!!!
  • hakem ilk penaltıyı iptal etmek zorunda kaldığı için bunun penaltı olmadığını bile bile vermiştir. var'a gitse zaten penaltı olmadığını görecekti.
  • net olarak penaltıdır. kaleci topa temas etmiyor ve konyalı futbolcunun direk ayaklarına teması var. futbol o kadar kirlenmiş en basit pozisyonda bile insanlar art niyet arayabiliyor.

edit: imla tiredexplaning’e teşekkürler.
  • jahovic kalecinin karın bölgesi ayağına değdiği anda kendini yere bırakmış. var'da iptal edilmeliydi penaltı kararı.
  • kaleci, jahovic’in ayağını kırmadığı için penaltı değildir.
  • https://s3.eksiup.com/d07de8369404.png

budur, net penaltıdır. koşan adamın yerle tek bağlantısı olan destek ayağını kucağına kadar almış kaleci bir kesip eve götürmediği kalmış.
hesabın var mı? giriş yap