şükela:  tümü | bugün soru sor
  • if performance hall beşiktaş'ta gerçekleşecek olan konser.

https://www.facebook.com/…notif_id=1539342677619207

ayrıca bu 10 şubat'ın bilmediğimiz bir özelliği var herhalde. aynı gün diğer bir konser için.

(bkz: 10 şubat 2019 uriah heep istanbul konseri)
  • uriah heep biletimizi % 50 indirimle psm 5. yıl kapsamında aldığımızdan yapacak arkadaş güzel batışlar dilediğim etkinlik.

kocaman takvimde aynı güne getirmek büyük başarı. yazın kçp getirseydiniz temiz temiz izleseydik, leş bar ortamlarında konser mi izlenir artık.
  • gelmis gecmis en iyi metal albumleri listesinde kafaya oynayan operation mindcrime 'in 30. yil serefine yapilacak efsane olay. canli canli bu albumu geoff tate'den dinlemek biz olumlulere bir daha nasip olmaz. yilin muzik olayidir.
  • keşke bir yol iz bulunsa da başka bir güne alınsa dediğim konser.
  • 2000'ler sonrası sesi azer bülbül'e dönmüş geoff tate'in eleğini asmadan önce son voliyi vurma çalışmalarından biri. elektrik-su faturan çok geliyorsa grup arkadaşlarını satmayacaksın, yaş kemale ermişken rockenfield'ın üstüne tükürmeyeceksin hacı. ne oldu sonra? dağ gibi grubu böldün, öbür tarafta çakman dedikleri adam (todd) seni geçti.

the needle lies çalarken ortasında şarkı duracak, geoff, chris degarmo ile eddie'nin arasından uzanıp "mooooore?" yapacak sanan saftorik arkadaşlara sesleniyorum. toplama gruptanl öyle livecrime performansı bekliyorsanız daha çok beklersiniz. kendimizi kandırmayalım. ryche'ın dönemdaşlarına bakın. maiden hala popüler, axl rose hala stadyumlara kapalı gişe çalıyor, metallica kapalı gişe çalıyor. o zamanlar dünya devi olacak gözüyle bakılan, diğerleriyle adı birlikte telaffuz edilen q'ryche şimdi nerede? sen maaşlı elemanlarla 300 500 kişiye çalacak duruma geldiysen biraz da kendini irdeleyeceksin, ben nerede hata yapıyorum diyeceksin.
  • pek fazla yerde haberini göremediğim konser.

"progresif metalin en büyük topluluklarından queensrÿche’ın efsanevi vokali geoff tate, operation: mindcrime projesi ile %100 metal konserleri kapsamında 10 şubat’ta istanbul’da."

http://www.biletix.com/etkinlik/v0xaj/istanbul/tr

queensrÿche'den pek de fair olmayan bir şekilde şutlanan, queensrÿche'nin bestelerinin çok büyük bir kısmına imzasını atmış (chris degarmo'yu da unutmamak lazım), bana göre gelmiş geçmiş en başarılı vokalistlerden-frontman'lerden biridir (tabii artık eski formunda olduğunu söylemek çok güç)

şöyle iki eski live performansını dinleyerek konser heyecanı yaşanılabilir.
    geoff tate gruptan ayrılırken operation mindcrime'ın yasal olarak performans haklarını da alabilmişti, bu sebeple bu efsanevi konsept albümünün bütün parçalarını söyleyebilir.
    eyes of the stranger

ve diğer şarkıların hakları orjinal grupta kaldığı için çalınması hayal olan harikalardan yalnızca biri :(
    jet city woman
  • en beğendiğim vokal (bkz: geoff tate) i canlı kanlı ne olursa olsun sesi eskisi gibi olmasa da görmek için sabırsızlandığım konser.