• 10 şubat 2019 nagatomo'ya verilmeyen kırmızı kart sonrası gerçekleşmiştir.

soran olursa başakşehir şampiyon yapılacak dersin.
  • trabzonlular boşuna seyretmesin yazanlar olmuş. ben beşiktaşlıyım kapadım maçı, epl izliyorum.

rezilliğin daniskasıdır. yuh dedirtir. eskiden görmedim derlerdi, şimdi 5 kez izleyip eyyam yapıyor düdüklerine sıçtığımın gerzekleri.
  • beyler hic uzulmeyin, tablo net, son dakikalarda 6s den bir adama haksiz kirmizi kart ya da, trabzonspor lehine haksiz penalti ile durumu esitlerler ve konusmazlar. 6s camiasi malesef mac basinda gorecegi iki kirmizi kartin maci etkileyecegini anlasada yaygara ile insanlari susturuyor. senelerdir boyle. mac sonuna dogru trabzonspor lehine haksiz penalti gorursek sasirmayalim.
  • şaka gibi bir tiyatroyla verilmemiş penaltıdır. hiç utanmadan, yüzleri kızadmadan başakşehir şampiyon yapılacak diye ağlıyor bu taraftar. çok ilginç.
  • göz göre göre verilmeyen penaltı. hakem var ekranına sabaha kadar baksa yine değişmeyecekti. emirler talimatlar tıkır tıkır işliyor.
  • galatasarayın hakkıyla kazanacağı maça hakem gölge düşürdü. diagne yi atsa o penaltıyı verse yine de gs bu maçı bırakmaz ama hakem sikip attı.

not: bjk
  • normal gözle bakar göremez anlarım da lan var'dan defalarca izleyip nasıl vermedin allah aşkına ya.

gs'nin ilk penaltısını nasıl verdin?

nagamoto'ya nasıl kırmızı vermedin?

lan kim yaptırıyor bunu sana? neden böyle yapıyoprsun?
  • neden verilmediğini anlamadığım penaltı. hayır aynı şeyi izlemiyor muyuz onu çözemedim. gittin gördün. bir galatasaraylı olarak üzüldüm şu pozisyona.
  • penaltı

not: fatih terim öncesi gsli
  • tanım: galatasarayımızın cinsel istismar uyguladıgı maçtır :)
hesabın var mı? giriş yap