şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: moderatör göreve)
  edit: başlık sahibi link eklediği için moderatörün göreve gelmesine gerek kalmamıştır.
 • kutsal müttefikimiz rusya onay vermeden yapılması mümkün olmayan bir saldırıyla gerçekleşmiştir.

  bir de şu adamlara güvenip, topraklarımızda nükleer santral inşa ettiriyoruz. kafamda deli komplolar...

  kaynak
 • kaynaklar birazdan gelir ya da karşılık verince gelir muhtemelen ilk haberi anadolu ajansı girer. bana ilk haber afaddaki bir arkadaştan geldi. sadece 5 şehit değil 15 civarı da yaralı var. keşke arkadaşım yanılsa ben de yanlış bilgi vermiş olsam sizlere.
 • bölgedeki arap kaynaklar 3 şehit 5 yaralı diye tweetler atıyorlar.

  ulan ne olacak bu işin sonu? ne kazanmayı umuyoruz?

  msb açıklamasını bekleyelim.
 • çok yazık aileleri bir daha tam anlamıyla mutlu olamayacaktır hiçbir zaman allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar dilerim.
  edit: an itibariyle ülkenin gündemi yasak elma daha toprağa verilmeden unutuldu şehitlerimiz...
 • cepheden haber alıyorum astsubay arkadaştan, telsizden geçilmiş maalesef.
 • edit: paylaşılan görseller 2018 yılında yaşanan bir kazadanmış. aynı 10.02.2018'de yaşanmış
  tarihlerin benzer olmasından dolayı bilgi hatalı girilmiştir

  edit 2: maalesef haber doğrulanmış

  kaynak

  "idlib'in kuzeyindeki saldırıda 5 asker şehit oldu, 5 asker de yaralandı.

  konuyla ilgili açıklama milli savunma bakanlığı basın ve halkla ilişkiler müşavirliği'nden geldi.

  açıklamada şöyle denildi:

  "idlib’de çatışmaları önlemek, hudut güvenliğimizi sağlamak, göçü ve insanlık dramını engellemek maksadıyla bölgeye takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, rejim tarafından 10 şubat 2020 tarihinde yapılan yoğun topçu atışı neticesinde, 5 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 silah arkadaşımız yaralanmıştır.

  bölgede tespit edilen hedefler derhal ateş destek vasıtalarımızla yoğun şekilde ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiş, hedefler tahrip edilmiş ve şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamıştır, bırakılmayacaktır. gelişmeler yakından takip edilmekte ve gerekli tedbirler alınmaktadır.
  bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize allah’tan rahmet, kederli ailelerine, türk silahlı kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için acil şifalar dileriz.""
 • taftanaz’daki gözlem noktasına havadan ve karadan saldırı yapıldığı iddia ediliyor. şu saatten sonra şebbiha köpekleri dümdüz edilmezse ülkeyi kapatın gidelim.
  edit: milli savunma bakanlığı 5 şehidimizin olduğunu açıklamış. ruhları şad olsun. açıklamada rejime karşılık verildi yazılmış. gaz almak için üç tane top atışı yapmakla karşılık verilmiyor beyler. geçen hafta 8 askerimiz şehit olduktan sonra gereken sertlikte bir karşılık verilseydi bugün rejim bu saldırıyı yapmaya cesaret edebilir miydi ? rejim abd ve israil askerlerini bu kadar rahat vurabiliyor mu ? 2 haftada 13 asker şehit verdik, elle tutulur bir karşılık görmedik.
  edit2: ömer çelik’in açıklamalarına göre yine 988999779 rejim milisini öldürmüşüz. inanıp inanmamak size kalmış ama ben kesinlikle inanmıyorum. sahadan gelen haberler de ciddi bir karşılık verilmediği yönünde. ayrıca açıklamalardan anladığım operasyon falan yok. türk askerini öldürmenin bedeli 3 top atışıymış.
323 entry daha