şükela:  tümü | bugün
  • uzun süre abonesi olduğum bir tv/internet platformunun eski müşterisinden 48,59 tl'lik cayma bedelini kopartmak için yasal takip sürecine tabi koyması ve bunu usulsüzlüklerle dolu sözleşmesinde müşteriyi bilgilendirmeden yapması.

cayma bedelini diğer firma halledecek iken d-smart her ne bok yaşıyorsa ben iptal işlemini gerçekleştirdikten 4 ay sonraya kadar iptal işlemini faturaya dökmüyor.

1 aralık 2017 tarihinde iptal ettirdiğim d-smart aboneliğimin faturası her ne halt yedilerse 28 mart 2018 de kesiliyor ve cayma bedeli olarak 48,59 tl'lik bir miktar belirlemişler utanmadan birde evimin adersine gelir idaresi başkanlığı damgalı faturasını gönderiyorlar.

bu durumun sebebini öğrenmek için aradığımda ise teknik aksaklıklardan ötürü oluşan bir tarih kayması söz konusu diye de geçiştirip duruyorlar. bende aldırış etmedim taaki 7 temmuz 2018'de telefonuma gelen cayma bedeli faturanız 48,59 tl'dir. gerekli yasal süreç takibine girmeden ödemenizi yapmanızı rica ederiz mesajına kadar.

tekrardan aradığımda ise bu ödemeyi yapmanız taktirde yasal takip sürecinden düşersiniz anlamında acayip saçma bir açıklama yapıp dalga geçer gibi oyun oynuyorlar.

koskoca platformun 48.59 tl'lik cayma bedeliyle müşterisini yıpratmak için tilki gibi koklar hale nasıl düşebileceğini görün istedim. önemli olan tutar değil bu denli bir platformun nasıl bir aciz duruma düştüğünü sizlere göstermek. mutant gibiler siz bağınızı kopartsanız dahi manyak sebeplerden ötürü karşınıza çıkabiliyorlar. bulaşmayın lütfen.