• berat albarayrak’ın ekonomi bakanı olmasını dış güçler istediyse doğru önermedir.
  • dış mihrakların ekonominin başına penis halkası sipariş eden birini geçirmesiyle gerçekleşmiştir.
  • bakın size 10 yıllık dolar kurunu veriyorum, saldırı var mı yok mu anlarsınız.

aha 10 yıllık dolar kurumuz

bu süreçte ülkeyi kim yönetiyorsa ona bakacaksınız.
  • yav he he saldırısı.

berat albayrak tüm hazineyi amazon hisselerine bastı galiba. yalnız şaka maka hazinedeki tüm para amazon'un yarısını bile satın almaya yetmiyor.
  • türkiye'nin şahlanışı derken?
    sen berat albayrak'ı ekonominin başına getir (yahu söylerken bile komik) sonra dış mihraklar operasyon çekti.

yapma yav, bak sen şu alçak dış mihraklara.
  • olayın dışarı ile değil içerisi ile alakalı olduğunu anladığınız zaman bu kur düşecektir.
  • hangi filmdi bu?
  • ulan hep bu düşüncedeki aymazlar nedeniyle ekonomik olarak dibi görelim dolar 20 lira olsun devalüasyon olsun yiyecek ekmek bulamayalım rezil rüsva olalım açlıktan kırılalım bütün ülke dilenci seviyesine düşelim vs vs vs istiyorum. bıktım yemin ediyorum.
  • ben bir garip inşaat mühendisiyim, ekonomiden fazla anlamam. ama mesela yarın beni ekonomi bakanı olarak atayabilirler. eğer ben ekonomi bakanı olunca benim yetersizliğimi farkeden dış ve iç ekonomik aktörler ona göre pozisyon alır, paraları çekerler ve ekonomi krizi girerse buna şaşırmayın. suç onlarda değil beni bakan yapandadır. kıt finans bilgimle bana teklif edilse bile ekonomi bakanı olmayacak olma sebebim budur, kendini bilmek böyle bir şey. hiç boşuna dış mihrak falan aramayın.

not: çevre şehircilik, ulaştırma bakanlığı falan ok, onlar olabilir, adam arıyorsanız onlara varım.
hesabın var mı? giriş yap