• https://twitter.com/…tatus/1016674717137240064?s=20

serhat akın: şampiyon olduk aziz yıldırım geldi "fazla sevinmeyin, nasıl şampiyon olduğunuzu bilmiyorsunuz" dedi. şimdi bu ne demek.

hadi buyrun buradan yakın...

aziz yıldırım gitti... kimbilir daha ne itiraflar çıkacak...
  • ne olursa olsun fenerbahçelilere laf anlatmak çok zor. onların kafasının akp seçmeninin sahip olduğu kafayla farkı yok. yine inkar edecek bir şey bulacaklardır.
  • her zaman demişimdir, ülkedeki en büyük şike 2001 yılında yapılmıştır ama bir trabzon kadar olamadığımız için ne sahip çıktık, ne aziz’den hesap sorduk. hagi’min son senesi, ersun yanal’ın teşvik aldığı ispatı, hakem faciaları, emre’nin ihaneti, üst üste gerçekleşen bunca ihanet ve kaybedilen şampiyonluk. galatasaray’ın başka türlü o şampiyonluğu kaybetmesi imkan bile dahilinde değildi. iyi ki biri itiraf etmiş de belki inanırsınız şimdi.
    ekleme: liseli kardeşlerim ve hafıza tazelemek için link de vereyim. ilk yarı antep 3-0, fener maçı 4-3 kazanıyor. milan rapaiç’in tam saha yürüyerek attığı gol var. tarihin en büyük şikesi
  • 2001 yılında aziz yıldırım bunu söylemiş ama 10 sene sonra kafasına saksı düşmüş, hiçbir şey yapmamıştır. yersen.
  • izlemedim ama şike olduğunu bilemeyen mi var ?
    sadece fb için de söylemiyorum üç büyüklerin hepsi için kesin var.

not.bjk
  • zaten fenerbahçe o şampiyonluktan sonra şampiyonlar ligine gidip 0 çekip gelmiş bir takımdır. şampiyonlar ligindeki o sırıtan vaziyeti de bu söylemi kanıtlar niteliktedir.
  • fenerbahceli degilim ancak 20 sene boyunca aziz yildirim'in ne kadar egosentrik bir adam oldugunu gormemek icin kor olmak lazim. adamin hayati baskalarinin basarilarini sahiplenerek gecmis. basarili olan zico, ersun yanal gibi hocalari kulupten ertesi sene defetmis bir adamdan bahsediyoruz. "ne aykut kocaman, ne zico, ne ersun yanal; türkiye'de hiçbir takımda başarılı olamamıştır. f.bahçe'de olmuşlardır. kimse üstüne alınmasın 'ben şampiyon yaptım' demesin." aciklamasi da kendisine aittir isteyen interette arastirsin.

bu derece egosentrik bir adamin soyunma odasina girip de futbolculara bu sekilde konusmasi kadar dogal birsey olamaz. ha bu demek degildir ki kendisi de masa basinda bir haltlar karistirmis olmasin. onu bilemeyiz. ancak aziz yildirim'in karakteri bu sekilde konusmasi icin gayet uygun.
  • bu röportajı "şike itirafı" şeklinde servis edip yorumlamak en hafif tabirle terbiyesizliktir,

serhat akın'ın olayla ilgili cevabı özeti , tamamı
  • twitch'de anlattığı hikayelerin yarıdan fazlası yalan olan birinin yaptığı itiraftır.

ilgi budalalarına istediği ilgiyi vermemek lazım. adam maç anlatıyor şöyle olmuştu böyle olmuştu diyor, maçın kadrolarına bir dönüyoruz aaa serhat kadroda bile yok.
  • aklı başında hiçbir taraftar takımına şike konusunda yüzde yüz körü körüne güvenmez. güvenen aptaldır, kendinde değildir. maalesef fenerlilerde bu kişilerin oranı biraz yüksek.

serhat'ın doğru söylediği çok belli. hala çıkıp bunu sadece duyduğu güvenle yalanlamaya çalışanlar var. yazık.
hesabın var mı? giriş yap