• kendi ümmetini yaratmak için gün sayıyordur.
  • ooo! parçalı ümmet, alırım bir dal.

yine ve yeni bir rte beyanıdır.
  • batı'nın atomu parçalaması olayına ali babacan'ın ümmeti parçalamak suretiyle verdiği cevaptır....
    (bkz: atomu parcalamak)
  • adam ulkenin yarisini ummetten gormuyor. aliye bunu dediyse chp secmeni gavurdur gozunde
  • allah'ın sıradan bir kulunun* ümmeti toplaması mümkünse başka bir kulunun parçalaması da mümkündür. hem o nasıl ümmetmiş öyle rüzgarın estiği yöne göre dağılıp toplanabiliyor.
  • rte'nin dönüş hızına ümmet yetişemediğinden eksik kalmış hadise.
  • ilk yorumdaki içeriğe bakınca kafamın karışmasına mani olamadım. cb bir yandan ümmeti böldü diyor hemen akabinde önemli olan hizmet diyor. daha sonra bir daha kırgınım diyor. arkadaş siyaset takip edemez olduk. birşey diyecekseniz anlaşılır şekilde deyin. eleştiri ise eleştiri küfür ise küfür. kafa karışıklığına ne gerek var!

bu arada hizmet derken fetö nün aklıma gelmesine de mani olamıyorum ama neyse.
  • peygamberleri ölünce dağılmayan ümmetleri ali babacan'ın akp'den ayrılmasıyla dağılma sürecine girmiş :)
  • adam soruyorlar bu uc isime kirgin misiniz diye, normalde olgun bir insandan "hayir efendim kirginlik olmaz sonucta politika bu" diye bir cevap bekliyorsun, ama gelen cevap "bunlara kirgin olmayacaksin da kime kirgin olacaksin" adamda gri yok, ya siyahsin ya beyaz, ya bizdensin ya onlardan. bir kere de onlardan oldun mu artik dusmansin.
hesabın var mı? giriş yap