• fantastik bir skandal.
  • öncelikle,

geri zekalılarla arkadaşlık etmeyiniz.

sonralıkla,

10 nisan'da geçen şeyi neden 10 temmuz'da buraya taşıyorsunuz?

bir avukat tarafından ayar yiyen arkadaşının, yediği ayarı rezalet olarak tanımlaması olayı.

hayırlı forumlar
  • soruyu soran kişiye tam olarak ağzının payını veremediği için olayın kahramanı avukat arkadaşı kınadığım rezalet.
  • doğruyu söyle bunu buraya yazarken hiç mi utanmadın?

saçma sapan rezalet başlığı denemesi.
  • iyi ki sizin gibi insanları tanımıyorum, zira bu kadar salaklığa gelemezdim. avukat haklıdır; yardımcı olmak zorunda değildir ve ortada meslektaşı yoktur. erkek arkadaşım da avukat olmayacak değil “olamayacak” diye değiştirilmelidir. tam bir kezban konuşması.
  • başlığı açan yazar arkadaşa birisi adalet okuyan birinin avukat olmayacağını belirtsin lütfen.
    avukat arkadaşın ellerine sağlık. ortada herhangi bir rezalet göremiyorum.

avukat arkadaşın "diiceğinizi" ayarı çok güzel oturmuş.

ayrıca avukat olmayacak değil olamayacak. hayır burada anlatılmak istenen hakim savcı olacak gibi bir laf ise üzülürüm gerçekten.
  • link tıklayıp okuyarak boşu boşuna ömrünüzden 2 dakika çalacak rezalettir...özetle; avukat sabırlıymış...”arkadaşım” dediği de kendisi büyük ihtimalle...
  • bu konuda almak istediğiniz ayrıntılı bilgileri hukuki danışmanlık adı altında bu alanda çalışan bir avukattan ücreti karşılığında alabilirsiniz. dolayısıyla avukat tarafından verilen cevabın "üstünkörü" olduğunu düşünmüyorum, sorununuz hakkında size yol göstermişler. zaten sorulan diğer sorulara bakarsanız onların cevapları da bu şekilde. çünkü sitenin amacı bedavaya avukatlık yapmak değil insanlara yol göstermek anladığım kadarıyla.

ikinci eleştiri noktası da avukatın kibirli olduğu konusu. anladığım kadarıyla site yardım için kurulmuş. ilk defa gördüm siteyi dolayısıyla buradan bir kazançları var mı bilmiyorum ama sanmıyorum. ancak hangi şekilde olursa olsun sorununuza yardım beklerken emreder gibi konuşmanız yanlış ve cevap veren avukat da bunu belirtmiş. bu konuda haklı.

son olarak, evet belki meslektaş olayına vurgu yapmayabilirdi. ancak gerçekten de ortada bir meslektaşlık söz konusu değil. ayrıca öncelikle sizin meslektaş olduklarını belirtmeniz de zaten yersiz.

dolayısıyla rezalet puanım 0.5/10.
  • bir aşağılık kompleksli ile daha karşı karşıyayız. avukat bey üslubunuza rağmen size bir cevap vermiş, üslubunca da uyarmış. katip ile avukat meslektaş mıdır mesela?

sizinle daha fazla muhatap olmak istememiş; edepli edebinden susmuş, siz de buraya başlık açmışsınız.

olmayan rezalettir.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap