şükela:  tümü | bugün
  • kendini bir bok zanneden kalleş bir bankadır. verip vereceğin 10 tl bonus, yok marketten alıcaksın, yok efendim her kartın olmaz bir tanesi olacak, yok bıdı bıdı işlemleri kampanyaya dahil değildir, yok 200 tl alışveriş yapacaksın, tamam hadi onu anladık, kullanılmayan bonus geri alınacaktır diye ibare koyuyorsun. sen koskoca bankasın ya, bu ne kepazelik bu ne yüzsüzlük, geri alıcam ne demek ya. bu kadar rezil olacaksan kampanyayı hiç yapma, bıt bıt bildirim de gönderme. böyle de sefil bir dönemde yaşayıp gidiyoruz. sen milyon liralık, trilyon euroluk paraların transferini yapan bir bankasın yaptığın pespayeliğe bak. ayıp.
  • bana zamanında 300 tl bonus önermişlerdi, karşılığında ne istiyorsunuz dedim, kitlendi müşteri temsilcisi nasıl yani diye. sorumu tekrar ettim, işte eşinize ek kart açıyoruz, aylık 600 tl harcama garantisi veriyorsunuz dedi.

    hah işte dedim, köftehor yürü git.
  • fakirliğin başa vurması.
  • anonimdir cunku adı ustunde kelimenin her anlamiyla "yüzsüz"dür bankalar. sizden tlleri suna, buna, ona çatır çatır keser, size birşey verecekse kırk dereden kırk çeşit su getirir. banka dediğin sey insana "gel seni suya götüreyim" deyip, onu susuz döndürmek üzerine kurulmuştur zira. çok kurcuklamadan fayda/zarar terazisini ayarlı tutarak sürdürülmelidir ilişki.
  • leşçi bir bankadır. net konuşacağım: bu ölücü leşçi bankaların kredi kartlarını iptal ettirdikten sonra aylık harcamam minimum 500 tl azaldı. benzer hamleleri herkese tavsiye ediyorum şunu bilin ki çaktırmadan düzülüyorsunuz bunlara.