şükela:  tümü | bugün soru sor
  • artık midem bulanıyor hemcinsimden kadın, cocuk ve hayvan olmak ne kadar zor bu lanet ülkede
    haber link
  • ülkenin suçu değil insanlar.

(bkz: o.ç) .

tanım: hasta bir pedofilinin yakalanması çocukları bırakın hasta pislikler.
  • bunu 4-5 kişi sikeceksin.
  • hasta olmadığını yazmışlar.ama bana sorarsanız bu bir hastalık.
    10 yaşındaki bir bebek ile cinsel fantazilerini nasıl süsleyebiliyorsun orospu çocuğu anlayamıyorum ben.
    bu tür vakaların hadım edilmesi ya da toplumdan soyutlanarak tecrit edilmesi taraftarıyım.
    ya da ne uğraşıyorsunuz asın gitsin...
  • bu ülkede çocuk sapığı milyonlar ve onları destekleyen on milyonlar var.
    sadece bir iki tane sapık olsalar belki kolayca ayıklardık da, çocukları uçkur çözülebilecek kişiler olarak gören sapık zihniyetten nasıl kurtuluruz bilemiyorum.
  • hayır daha ne bekliyorsunuz ki sikin anasını .
    ulan var ya öyle bir adalet sistemi geliştireceksin ki
    doğal seleksiyon ile değil de bunları yapay seleksiyon ile eleyeceksin ki bir sonraki nesil tertemiz olsun...
  • 4-5 çocukla daha bu şekilde iletişimde olan kişi.

babanın çocuğundaki değişiklikleri fark etmesi güzel de 10 yaşındaki çocuğun sosyal medya açmasına izin vermek nedir? ailesinin de ihmali var.

edit: bir yazar "bu ülkede çocuk sapığı milyonlar var" demiş. sayıya değilse bile söylemeye çalıştığı şeye kesinlikle katılıyorum. hatta bir detay vereyim, burada yaşı 30'un üzerinde bir erkek yazarla sohbet etmiştim bir dönem. 18 yaş sınırı ile ilgili bir şey konuşuyorduk sanırım ve 18 yaş üstü cazip gelmiyor demişti. 18 yaş altı çocuk, çocuklar mı cazip geliyor yani dediğimde konuyu kapattı. yine bu adamın entrysi var "çıtır dediğin 15-16 ile başlar 23-24 ile son bulur." şeklinde. 15-16 diyor... bu adam öyle eğitimsiz cahil biri falan da değil bakın, aksine iyi eğitimli biri. pedofiliye yatkın demiyorum ama bu söylemler de normal gelmemişti bana.
  • ailesinin de ihmali vardır. bize lise bitirmeden telefon almıyorlardı şimdi 10 yasında çocuklara hem telefon alınıyor hem de sosyal medya kullanmalarına izin veriliyor.

ayrıca idam gelecekse terör suçlarından önce çocuğa istismara gelmesi gerekiyor.
  • pişkin pişkin yaptigi ile alakali bir rahatsizligi olmadigini soylemis olan sapiktir.

cunku bu ulkede kucucuk cocuklara tecavuz edenler icin bile "bir kereden bir sey olmaz" denildi.

adam rahat. bir sey yapmadim, dokunmadim etmedim. ne var bunda? diye dusunuyor. merak ediyorum ne olacak davasinin sonucu
  • --- spoiler ---

çocukların bazılarına da cinsel içerikli mesajlar yazarım. çocukların bu tür fotoğraflarını istemem ve onlara bu tür fotoğraflar göndermemdeki amaç eğlenmek ve vakit geçirmektir.
    --- spoiler ---

bir de ne var ya bunda diyor adam. cok normal bir seymis gibi.

https://galeri.uludagsozluk.com/…a-mi-iyi_85757.jpg