• bu ülkede çocuk sapığı milyonlar ve onları destekleyen on milyonlar var.
    sadece bir iki tane sapık olsalar belki kolayca ayıklardık da, çocukları uçkur çözülebilecek kişiler olarak gören sapık zihniyetten nasıl kurtuluruz bilemiyorum.
  • analar, babalar, çocuklarınızın eline telefon, tablet veriyorsanız cihaz ayarlarını kullanarak onun sosyal medyaya girmesini engelleyin. facebook, instagram, whatsapp, twitter gibi uygulamaları, siteleri engelleyin. haftada bir, cihazı, internet geçmişini, hangi uygulamaların yüklü olduğunu kontrol edin. app store şifresini çocuğunuzla paylaşmayın. bedava programların şifre girmeden yüklenmesine izin vermeyin.

çocuğunuzu internet ortamında bekleyen tehlikeler düşündüğünüzden çok daha ciddi. unutmayın, çocuğunuzun bir anlık düşüncesizlikle internete paylaşacağı bir fotoğraf onu tüm yaşamı boyunca takip eder. güvendiği birisine vereceği bir adres, veya okulunun ismi peşine bir sapığın dadanmasana yol açabilir. bu durumda bunun sorumlusu da çocuğunuz değil, onu korumasız olarak internete salan siz ebeveynler olacak.
  • pişkin pişkin yaptigi ile alakali bir rahatsizligi olmadigini soylemis olan sapiktir.

cunku bu ulkede kucucuk cocuklara tecavuz edenler icin bile "bir kereden bir sey olmaz" denildi.

adam rahat. bir sey yapmadim, dokunmadim etmedim. ne var bunda? diye dusunuyor. merak ediyorum ne olacak davasinin sonucu
  • yavşak sözcüğünün tdk'daki sıfat olarak anlamı ''yılışık, yapışkan kimse''dir. bu pedofili ruh hastası orospu çocuğuna söylenmesi gereken sıfat ''yavşak'' değildir.
  • ülkenin suçu değil insanlar.

(bkz: o.ç) .

tanım: hasta bir pedofilinin yakalanması çocukları bırakın hasta pislikler.
  • meksikaki el hongo hapishanesine atacaksın bunları
    sonra mısırını patlatıp kameradan izleyeceksin
  • daha 10 yaşındaki çocuğa facebook instagram hesabı açarak neyin kafasını yaşıyorsun sayın veli?
    uzak tutun çocuklarınızı sanal ortamdan, daha küçücük çocuklara sırf sussunlar, sizi rahat bıraksınlar diye ellerine cep telefonu, tableti veriyorsunuz. çocuklarımız ile kaliteli vakit geçirmeyecek iseniz niye çocuk yapıyorsunuz?
    artık devir böyle her yerde sapık kaynıyor, çocuğunu kimseye emanet etmeye gelmiyor ve siz tüm bunları bilen sayın ebeveynler hala gidip çocuğunuza facebook instagram vs vs hesaplar açıyorsunuz, pes valla.
    arkadaşlar bizler gelişmemiş bir ülkede yaşıyoruz bunu unutmayın.
  • bunları hadım değil direk idam edeceksin yaşamaya hakları yok bunların ya da toplama kampı kuracaksın devlete faydalı olsunlar köle olup çalışsın orosbu evlatları
  • gerçekten ama gerçekten aklım fikrim almıyo ya bu nasıl bi açlık nasıl bi kafa nasıl bi mide ulan 10 yaşında yaa 10 10 .neyin cinselliği be piç.
    bunlara işkence edilsin herkesin gözü önünde pislik!!
  • bu adam bu kadar rahat suçlarını itiraf ettikten sonra, sırf o küçücük kızlara fiziken bir zarar ver(e)mediğini için tahliye olursa, o mahkemeler de yansın, cezaevleri de.
hesabın var mı? giriş yap