şükela:  tümü | bugün
  • 15 nisan 2012 fenerbahçe trabzonspor maçı bitiminde yayımlanan ve rıdvan dilmen'in emre belözoğlu için "yaptıysa futboldan silinmelidir" dediği bölümünün gece tekrarında, zokora ve ırkçılık ile ilgili konuşulan tüm kısım çıkarılmıştır.

artık bunu emre mi rica etmiştir, aykut mu rica etmiştir, rıdvan "aar oldu" mu demiştir, yapımcı mı kırpmıştır bilemem; ancak ben bu konudan ciddi anlamda rahatsız oldum. benim gözümde türkiye'nin en büyük (!) takımının şampiyonluk yolunda soyunma odası harmonisine verilen önem, türkiye'de yapılan ırkçılığın, orospu çocukluğunun önüne geçmiştir. bu noktadan sonra bırakın hepimiz müslümanız ayaklarını...

ileri görüşlü düzenleme:
    merak edenler yildiz.tv 'den 15 nisan tarihli ntv görüntülerinde 21:47:00 ve 16 nisan tarihli 02:53:25 zamanını izleyip, kırpılmayı bizzat görebilir.
  • fb-bjk derbisindeki bir faul pozisyonunu değerlendirirlerken;

güntekin onay: hocam, ben daha önce kick-box yaptım. bacağın o bölgesine gelen darbe çok can yakar. low kick denir o vuruşa. oradaki sinirler çok önemlidir.
    rıdvan dilmen: güntekin, ben de yıllarca bankacılık yapmadım. masa başında çalışmadım. bana anlatma o tekmeyi..

işte böyle de samimi bir program..
  • ben bu sneijder ile ntv spor ekibi arasındaki ilişkiyi çözemedim yemin ediyorum. heralde kuytuda feriti sıkıştırıp anlatması zor şeyler yaptı. bu ne hazımsızlıktır arkadaş.

tanım: 22 aralık 2013 galatasaray trabzonspor maçından sonra şu yorumların yapıldığı program:

rıdvan: sneijder da zaman zaman parladı ama genelde etkisizdi.
    güntekin: saman alevi gibi di mi hocam.

nasıl lan? yine mi beğendiremedik? adamlar sabri'yi mustafa yumlu'yu övüp sneijder etkisizdi dediler, yuh!
  • --- oneayie didit didit uuuu dıkıdıduu dıkıdı dıdıduu ---

güntekin onay: evet sayın seyirciler galatasaray trabzonspor karşılaşması az önce sona erdi, sahada mükemmel bir oyun vardı. evet hocam galatasaraydan başlayalım, sizce nasıldı oyun?

rıdvan dilmen: tabi galatasaray takımı bugün oldukça iyi oynadı, tabi trabzonspor da yeni yeni kendine geliyo ama mesela bu galatasaray fenerbahçeyi sabaha kadar oynasa yenemez. fenerbahçenin oyuna bakış açısı hızlı kanat oyuncuları ile... fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahç...

güntekin onay: hocam semih, arkadaşımızın yanındaymış.

güntekin onay: evet semih'in açıklamaları böyleydi, devam edelim hocam.

rıdvan dilmen: şimdi bu akşam galatasaray takımı aslında fenerbahçe gibi oynadı, fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbah...

güntekin onay: hocam kısa bi aramız var, hemen dönücez.

oneayie didit didit uuuu dıkıdıduu dıkıdı dıdıduu

reklam.

oneayie didit didit uuuu dıkıdıduu dıkıdı dıdıduu

güntekin onay: evet sayın seyirciler tekrar beraberiz, galatasaray trabzonspor maçını konuşmaya devam ediyoruz. evet hocam.

rıdvan dilmen: fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fene...

güntekin onay: beşiktaş?

rıdvan dilmen: beşiktaş da fena değil ama fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fene...

güntekin onay: hocam olcan arkadaşımızın yanındaymış.

güntekin onay: evet olcan'ın açıklamaları böyleydi, olcan nasıldı bugün sizce?

rıdvan dilmen: olcan çok iyiydi, aldı verdi aldı verdi, ama mesela caner olsaydı, fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe feneb...

güntekin onay: hocam beşiktaş'ın hakkını da yemeyelim ama..

rıdvan dilmen: beşiktaş farklı tabi, ama fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fene...

güntekin onay: hocam selçuk, arkadaşımızın yanındaymış.

güntekin onay: evet selçuk'un açıklamaları böyleydi, o da bugün fena değildi.

rıdvan dilmen: evet fena değildi.. şimdi güntekin, eskiden böyle değildi, mesela önceden fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe

güntekin onay: evet sayın seyirciler, bugünlük de programımızın sonuna geldik, mutlu akşamlar diliyorum.

--- oneayie didit didit uuuu dıkıdıduu dıkıdı dıdıduu ---
  • - galatasaray yine kazanmış
    + barcelona'nın yüzde 80 pas yaptığ bir maç kaseti koy da moralimiz düzelsin güntekin
  • "eskiden bizim zamanımızda beşiktaş bizi şamaroğlanına çevirirdi. sabah akşam yenerdi.." rıdvan dilmen
  • bu programa dair aklımda kalan komik bir enstantane var.

bobo'nun beşiktaş'a geldiği ilk zamanlar, daha henüz ilk maçına ikinci yarının ortalarında oyuna giren futbolcu hakkında güntekin onay, rıdvan dilmen'in ağzından laf almaya çalışıyor.

- hocam, bobo nasıldı, beğendiniz mi?
    - bobo için bir şey diyemeyeceğim güntekin, daha henüz ilk maçı çünkü.
    - evet hocam ilk maçı, ama şöyle ilk maçı için bir değerlendirme yaparsak?
    - yani dediğim gibi henüz erken yorum yapmak için.
    - hocam, peki o zaman şöyle sorayım; bobo'nun kumaşı nasıldı?
    - ama gerçekten birşey diyemem güntekin!
    - hocam o zaman kısaca söyleyiverelim; nasıldı kumaşı?

(bu noktada rıdvan'ın sinirleri tepesine çıkar ve şu cevabı verir)

- polyester!!!
  • güntekin akşam yemeğini ağır yemiş galiba. rıdvan konuşurken, güntekin'den "hımpfhs hımpfhs" diye nefes alma sesi geliyo. yağlı yemiş üstüne kravat takınca böyle olmuş zaar... sapık gibi nefes alıyo adam yau...
  • birileri bu programı yapan iki arkadaşa, türkiye'de ekonomik durum, insanların alım gücünden falan bahsetmesi gerek diye düşünüyorum. zira insanlara kayseri'de ne işiniz var akşam 5'te niye maça gitmiyorsunuz diye akıl vermeye çalışıyorlar. maç biletleri baktım 50/100/200-tl, 50-tl'lik kısımların dolduğunu düşünüyorum, 100-tl ise bu ülke standartlarında insanlar için önemli bir para. ayrıca maça gidince suyu, yemeği, çayı herkes ayrı geçirmeye çalıştığı için en az bir 50-tl'de orada harcıyorsunuz. bir de çocuğu varsa gitti en az 250-tl. oradan oturup ahkam kesmek ne kadar kolay, maça gidin, ne işiniz var? bir işimiz yok kardeşim, sorun da orada zaten... insanların işi yok bu ülkede, çalışamıyorlar, çalıştıklarında hak ettikleri paraları kazanamıyorlar, ellerine tutuşturulan 3-5 kuruşla ise belki çok sevdikleri takımlarının maçlarına gidemiyorlar.
  • murat kosova ile rıdvan dilmen arasında ki farkı az önce hissettim.

mk: hocam bu gomis predator filmini izlediniz mi? bilmiyorum. tam o predator filminde ki gibi.

rd: yok anca malkoçoğlu filan biliyorum ben.

mk: hocam uzaylı- arnold schwarzenegger filan. diyebildi en son.

murat kosova: bildiğin geek - elit insan.
    rıdvan dilmen: bildiğin hede