• ülkeyi sauron mu yönetiyor, escobar mı, oturan boğa mı belli değil. şu an 100 gram saygınlıgımız kaldıysa 1919-2002 arasının primini yiyoruz.

millet ilk kez polis var kaçın diye sokaklarda bağırarak kaçıştı gezide, katledildi, menemen'den bin beter gerici olaylar ana akım medyada alkışlanır oldu, oğlu ehliyetsiz cinayet işledi 1 gün kalmadı içerde, damadı 128 milyar götürdü diyorlar hop kim nereye götürüyor halkın parasını diyen yok. bizzat yeğeni 50 kilo uyuşturucu ile yakalanıp salındı. şimdi 100 kilo gibi bir eroinden bahsediliyor kimse elini kolunu sallayarak götüremez o malı değil akp'li isterse demokrat partiden olsun. silah kaçakçılığından tut, kara para aklamaya, işlenmedik suç, ülkenin satılmayan hiç bir şeyi, rüşvetin yolsuzluğun olmadığı tek bir kurumu kalmadı. osmanlının da zulmü meşhurdu valiler anadoluyu soyar, yapilan savaşlardan hiç bir pay vermez ama asker lazımsa hemen anadoluya koşardı yine.

fransızlar en azından kendi reformlarini yapacak kadar cesur ve bir o kadar da aç idiler ama artık onlar kazandıkları hakları ne krala ne papazlara verirler, bizdeyse nimet gibi başımıza indi, kıymetinin olmamasının sebebi buydu.

mezarında huzur bulmasın kenan'la, turgut başlattı bütün bu kaosu hengameyi. çiller'i, yılmaz'ı da koltuğa geçince kendilerini sezar, kleopatra falan sandılar. eli temiz olan 3-5 kişiyi de temizleyince meydan orklara kaldı.

tabi sizde izlediniz filmi, sonunda kinden kızarmış gözünün feri sönüyor sauron'un.

bu girdiye dava açacaksan uğraşma sauron dışında ki herşey internette her yerde açık açık var zaten.
  • koskoca ülkenin imajını haydut devlet seviyesine düşürdüler.

cinayet işler, intihar süsü verirler;
    devleti soyarlar;
    islamcı terör örgütlerine silah desteği verirler;
    uyuşturucu pazarlarlar...

atatürk'ün gençliğe hitabesi'ndeki dahili bedhahlar tam da bunlar oluyor.
  • --- spoiler ---

..aynı zaman avrupa yozgatlılar federasyonu başkanı olan veysel filiz..

--- spoiler ---

(bkz: ahahahasd)

avrupa yozgatlılar federasyonu diye bir şey varmış ve adam onun başkanıymış aklımı kaçıracağım.
  • çürümüşlük artık aq partisinde paçalardan akıyor, parti değil resmen organize suç örgütü, yolsuzluk, usulsüzlük, ihalecilik, taksirle ölüme sebep verme, cinayet, uyuşturucu baronlarına ayakçılık daha saymakla bitmez. parti böyle olunca, döneminin liyakatsiz bürokratları da böyle oluyor. asıl bunlar iktidardan insin, medyaki yandaş oçları dönsün, asıl o zaman pisliğin gerçek boyutları ortaya çıkacak, bunlara oy verenler de bilsek oy vermezdik diye pişkin pişkin ortalarda gezecek, söyledik aq 1000 defa size, ne vatan hainliğimiz kaldı, ne teröristliğimiz!!
  • ülkemizi yurtdışında temsil eden kişinin yakalanması olayıdır.

türkiye’nin yurtdışındaki itibarının nasıl ayaklar altına alındığına bir örnektir.
  • hükümeti yöneten düzgün yönetmiyor, atanan ataşesi ataşelik değil torbacılık mı yapıyor yani?
    bugün bunları okuyan türkiye vatandaşları nasıl iğrenç bir türkiye gerçeğinde yaşıyor, acıyorum hepimize.
    yazık bize, yazık.
  • o kadar eroin yakalandı, üstüne oooh ooh yazıldı. ne olacaktı ya? yakılacak mıydı onca nimet? yallah evropa'ya. evropa olmazsa gelecek yıl bu vakitler, okullar açıldığında ilkokul önlerinde bile torbacıları görürüz evvelallah. daha önce de oynamıştık ya bu tiyatroyu
  • abdurrahman dilipak'ın hayalleri gerçek oluyor da devlet kontrolünde uyuşturucu satışı mı başlıyor yoksa? bu kadar sigara ve alkol kısıtlamasının altından bir şey çıkacağı belliydi.

ay bizde uzay eriği var, bir lezzetli bir lezzetli. yerseniz. *

edit: haber eroinmiş ben esrar diye okudum, düşündüm. zira bu kadar ciddi olacağına kendimi inandıramadım. bu entry burada kalsın.
  • oğlu komplo, demiş. iyi de komplocular miktarı biraz abarmamış mı? 100 kilo nedir? bir insanı hapse atmak için 1 kilo yetmez mi?
  • fetö’den ihraç edilmiş ve daha sonra açtığı davayı kazanıp görevine iade edilmesine karar verilmiş. bir ay içinde görevine dönecekmiş. bir de olay 15 gün önce meydana gelmiş ancak nedendir bilinmez bu süre zarfında hiç açıklama yapılmamış. sınırdan 10 gram bile uyuşturucu kaçırmaya kalksan yakalanınca manşet olan haber varken 100 kg yakalanması neden gizlenmiş ve bu haber neden yandaş tabir edilen medyada yer bulmadı merak ediyorum. neyin üstünü örtmeye çalışıyorsunuz?
hesabın var mı? giriş yap