şükela:  tümü | bugün
  • tam da turk telekom'a yakışır über uygulama.
  • turknet'in de 75 mbps için yaptığı uygulama. ama söylesen yükseltirler gibi.
  • türk telekom veya x şirketiyle alakasından ziyade vdsl2 teknolojisinin download hızı artarken upload hızını yeterince artıramaması nedeniyle olan sorundur.
  • ben hala downstream'i 4096'da kullanıyorum adamların derdine bak. ulan upload bit değeri benim download hızının yarısı insafsizlar. 0.6 upload hızım var. aynı parayı veriyoruz. üzgünüm sözlük.
  • superonline'da 100mbps'ye 4,70 upload hızı vermekte. yeterli değil tabi en azından yarısı 50mbps olması gerekir.
  • #72134218 verilen link de

(bkz: hong kong) u görünce gözlerim kanadı yemin ederim, şerefsizler vatanın tamamını nasa'ya çevirmiş.
  • superonline da yanılmıyorsam, en azından ekran üstünde eşit olduğu yazıyor. mesela benim bağlantım 25 mbps her ki yöne. akk da her iki yöne 50 gb. akk sonrası hız ise 16 mbps download 1 mbps upload a dönüşüyor. teknik olarak profesyonel amaçla asla kullanılamayacak bir internet çıkıyor ortaya.

evde iyi. sürekli cloud sistemler üzerinde iş üreten biri olarak hiçbir upload ı evde yapmıyorum.
  • uyduruk güneydoğu asya ülkelerinde bile en ucuz pakete 15-20 mbit upload hızları verilirken türkiye'ye reva görülen eylem.
  • halen tt kullananlara çok gülüyorum ya eheheh beter olun hakkedersiniz
  • kablo tv über yeni paketlerinde gördüğmüz durumdur. akn'li tarifelerinde bu şekilde. benim eski kampanyadan taahütüm var 50mb download 4 upload kullanıyorum diğer evimde ise ise 25mb download 250 gb akn 2 mb de upload veriyorlar. yayıncıyız uploada ihtiyacım var eski müşterinizim ayda en az 3-4 defa arıyosunuz yok tarifeyi yükseltelim diye diyorum bana da mı lolo diyorum ? gidin upload paketi alınız efenim diyorlar. upload paketi al al ciğerim söndü.