şükela:  tümü | bugün
 • ünlü trol taha ün ün kitabıymış. twitter da filan paylaşılan görsellere bakılırsa baya ilginç bi çalışma. abdülhamit ve tayyip dönemi haberleri karşılaştırmalı olarak derlemiş. buralar değerlenir kesin.
 • istanbul'da toplu taşıma, reklamları ile dolmuş.
 • abdülhamid han ile çakma dünya liderini aynı kefeye koyuyor adamlar türk ve islam düşmanı basın üzerinden. sürekli kandırılan muz cumhuriyeti lideri rte 2.abdülhamid'in ayakçısı bile olamaz. hep aynı terane evet. günümüzdeki islamcı haramzadelerin ne peygamberle ne de abdülhamid ile yakından uzaktan alaklarının olmadığının söylenmemesi aynı terane. kişilik ve ahlak bir yana devlet yönetmek kapasite meselesi, atatürk'ten sonra da her gelen sıçıp sıvamış cumhuriyet tarihinde. erbakan dönemi umut vaat ediyordu onu da harcadılar. taha ün epey zengin olacak şüphesiz, bir danışmanlık, vekillik de verilirse şakşakçılığının karşılığını alır.
 • gerçekten 100 yılın başı ses duyurmak adına yerinde bir iş. ne yalan söyleyeyim bu kadarını beklemiyordum.
 • d&r'da bulunabilecek kitap; şaşkınlık içerisindeyim.
 • ilk çıktığı günlerde bir kitapçıda gözüme takılan, arkasındaki yorumlarda baş sırada dondurmacı üstad kadir mısıroğlu'nu görünce bıraktığım kitabımsı.

  bu kitaba para vereceğinize gidin doyurucu bir yemek yiyin, kendinize iyilik etmiş olursunuz. nasıl olsa yakında bunu da bedava dağıtmaya başlarlar.
 • (bkz: osmanlıcılık)
  (bkz: hilafet)
 • düzenli olarak metrobüse reklamları koyulan kitap. kitap çıkalı 1 yıl oldu. düzenli aralıklarla yeni çıktı diyerekten pazarlamaya çalışıyorlar. içeriğinin ne kadar boktan olduğunu merak edip kitapçıdan bakayım dedim ancak bulamadım. oysa okumak eğlenceli olabilirdi.

  düzeltme: imla
 • kadir mısıroğlu'nun yazdığı önsöz çok bilgilendirici olmuş .. önsözde özetle; '' osmanlı battı, batı yükseldi ..şimdi ise bizim vaktimiz '' diyor ve bunu tarihten ve kutsal kitabımızdan örneklerle çok güzel açıklıyor ..

  gelelim kitaba : bundan 100 yıl önce, ' tek hedefimiz abdülhamit ' deyip ona nasıl saldırdılar ise, şimdi de aynı şekilde ' tek hedefimiz erdoğan ' deyip ona saldırıyorlar .. ve işin asıl ilginç yanı 100 yıl önce abdülhamit'e saldırırken hangi yalanları söylediler hangi iftiraları attılar ise bugün de aynı yalanlara başvuruyorlar yani aynı şeyleri erdoğan için tekrar ediyorlar .. bu yüzden kitabın adı 100 yıllık terane ..

  ancak toplumu artık o zamanki gibi manipüle edemedikleri için yaptıkları her şey ama her şey ters tepiyor ve neticede türkiye'yi durduramayacaklar ..

  kitap; içinde onlarca örnek barındıran bir arşiv niteliğinde ..