*

şükela:  tümü | bugün
  • einstein einstein einstein.. diye diye zikir çeken genç içeren video
  • "10 bin salavat çeksen islamiyet senin elindeydi" yorumuyla yarmış olan geri zekalı ürünü videodur.
  • ben mi çok gaddarım acaba diye düşünüyorum bazen ama gerçekten şu çocuğun kısırlaştırılıp çürümüş genlerini gelecek nesillere aktarması engellenmeli. buna gelene kadar bu işlemin yapılması gereken milyonlar var tabi ama bu çocuğu da araya sıkıştırsalar fena olmaz.
  • yakın zamanda doğal seleksiyon ile elenmesini beklediğim tiplemedir.
  • "allah anana babana sabır versin peçeteden mi sektin amınakoduğum?" yorumuyla yaran videodur.
  • keşke zikirmatik kullansaymışsın. ya da dur; keşke baban dışarı boşalsaymış.
  • videonun ortalarına doğru esbur esbur esbur esbur esutr demeye başlıyor neredeyse hintçe'de ???? yani görünüm anlamına geliyor. 5 bin defa enes batur demiş olabilir. dikkat çekmeye çalışan belkide sözlükte "reklam" için para harçayan yeni nesil ergen
  • hani derler ya, yeni nesil her zaman eleştirilmiştir, efendim bu insanlık tarihinin her döneminde olmuştur, aslında yeni nesil bozuk değil, eski kuşağın böyle bir yönelimi vardır. yok arkadaş bu neslin bazı örnekleri gerçekten geri zekalı. hani öyle kurama falan girmeye gerek yok. her dönem yeni neslin içinde süper geri zekalılık örneği görülüyor olmasını eski neslin eleştirel tavrına bağlayamayız.
  • ondan sonra diyoruz ki bunlar nasıl bu kadar oy alıyor ? çocuk enes batura tapıyor aq