• uzuun bir bekleyişin ardından sonunda gelebildi buralara. hoş gelmiş. :)
    bu arada güzel yazıyor, öteberiyi okuyacağımıza kaliteli şeyler okuruz diye söylüyorum.
  • kendisine hayatının en büyük kazığını atmama rağmen hala beni sevdiğini söyleyen adam*. 2002 yılında enişte olarak başlayan aile içi kariyerine 2012 yılında abi olarak devam etmektedir. bu hızda giderse kendisine 2022 yılında baba, 2032 yılında dede diyeceğim. tanıdığım en sağlam adamlardan olduğu gerçeğini ise burada paylaşmak isterim. bu adamla beraber omuz omuza mücadele vermek zevklidir*.
  • takip edilesi insan. iyi yazıyor.*
  • *hafta içi bir gün ataşehir semalarında*

atrin: hacı ben acıktım ya?
    1001idea: hamburger çekiyodu canım ne zamandır yer misin?
    a: yerim aslında ya nereden söylicez?
    1:burger king var, mcdonalds var, ... var ... var ...var ...var
    a: nereden söylesek?
    1: hmm

*tahmini 1 saat kadar sonra mecidiyeköy semalarında*

a: omnomnom abi bu carl's jr harbi güzelmiş ya
    1: valla ya iyi ki geldik omnomnom
  • carl's jr'ın içerenköy carrefour'a açılacak olmasıyla atrin'le beraber 25 km yol gitmesine gerek kalmayacak yazar.

omnomnom
  • çok konuşmasak da kanımın kaynadığı, her şukuladığım entrynin altından niki çıkan sempatik yazar *
  • aşağıdaki diyaloglara konu olduğunu tahmin ettiğim yazardır;

+: kardeş işin yoksa diğer arkadaşlara haber ver 1001idea'yı eksileyip, ispiyopnlayalım.
    - : ne yazmış gene kitapsız, kominist.
    +:ne bileyin pek anlamadım ama özgürlük, demokrasi, vicdan, insanlık, insan onuru falan yazıyordu.
    -:bak helee baaaakkkk, gene bölücü bölücü laflar yani.
    +: valla kardeşim çok anlamadım ama gene ileri geri konuşmuştur pezevenk.
    -: peki abi, eksi tamam da, ne ile ispiyonlayayım.
    +: anlamadığın her şeyi zarar verici nitelikte dezenformasyon olarak ispiyonlayın demedim mi oğlum.
    -peki abi, ben diğer arkadaşlara söylerim.

sen yaz abi yaz, daha fazla yaz, daha çok yaz, daha güzel yaz, yaz ki küçücük kızın annesinin çektiklerini çekmesin, yaz ki yoldaki çocuğun daha fazla zemheri görmesin. yaz ki kardeşlerin kendilerini yalnız hissetmesin.

tanım: aydın, kültürlü, kafa dengi, "a d a m" gibi yazardır.
  • dün bir yardım çağrısı entryme hemen yetişen yazar, sağolsun. belli ki bir hayvansever, bugün yaptığı yardım ve desteği için kendisine çok teşekkür ederim, ayrıca çok iyi bir insan yazılarından belli.
  • troll'lük yaptığı tek bir entry bulunursa hesabını kapatacak şahıs..
  • 10.01.2014 doğumlu atilla'nın babasıdır. hiç akıllanmayacak bu herif.

(bkz: tutulamayan küçük enişte)
hesabın var mı? giriş yap