şükela:  tümü | bugün
 • kahve tiryakilerinin bayılacağı, oldukça geniş çekirdek kahve ve filtre kahve yelpazesine sahip olan site. sadece kahve de satılmıyor, ithal çaylar ve kahve makineleri dışında çikolata, gofret, fincan ve bardak da alabiliyorsunuz. bu arada kargo da gayet hızlı geliyor

  http://www.1001kahve.com/
 • çok düzgün firma hep memnun kaldım . başta standart kahveler arasındaki favorim molinari'ler burada . nespresso kapsüllerinin nerdeyse hepsinden lezzetli kapsülleri var ayrıca çok sert kahve sevmiyorsanız caffe molinari oro çekirdek çok tavsiye .
 • piyasadaki niteliksiz,yanık,defact çekirdekleri (möwenpick,rioba,jacobs,vb.) + kapsül ve öğütülmüş kahveleri satarak bir tür kahve kültürü yozlaştırma sitesi.
 • migros'ta 50 liraya satılan nescafe espresso ürününü 29 liraya satıyorlar. epey bir şaşırttı.

  iki tane sipariş verdim az önce. bakalım ne zamana gelecek.

  mng kargo seçimi ile birlikte ekstra 5,90 kargo ücreti bindi bu arada. pek sorun değil benim açımdan.

  toplam 63,90 lira ödedim.

  edit: kendileri siparişten yaklaşık 2 saat sonra faturayı pdf olarak e-posta adresime gönderdiler. ayrıca ürün 21:24'te gelen e-postaya göre kargoya verilmiş.

  ama anlamadığım, ürün yurtiçi kargo ile gönderiliyor, gelen mesaj oradan. sinirlendim.

  7 aralık 2018 tarihinde elimde olacağı yazıyor.

  2. edit: ürünler az önce elime ulaştı. hiç bir sorun yok 2 tane nescafe espresso ile beraber bir fincanlık türk kahvesi ve bisküvi de yollamışlar =) ufak ama güzel detaylar.

  aynı zamanda yanında bir kahve kart elime ulaştı. sanırım ürün alışverişi yaptıkça içerisinde puan birikiyor ve o puanlarla alışveriş yapabiliyoruz siteden.
 • bugün herhangi bir makina ya da kahve almamamıza rağmen bize kahve ikram edip, bir sürü detaylı bilgi veren güzel dükkan.
 • çok ilgili çalışanlara sahip bir firma.

  almak istediğim filtre kahve makinesiyle ilgili bir soru sordum kendilerine. özür dileyerek ürünün kutusunda istediğim bilginin yazmadığını söylediler fakat internetten araştırıp buldukları hepsiburada.com'daki bir kullanıcının sorumun cevabı olan yorumunu benimle paylaştılar.

  devamında siparişi verdim, makine de ertesi gün elime ulaştı.