şükela:  tümü | bugün
  • yazdığı entrylerin herhangi birisinde çılgın favori patlaması yaşatamamış yazarlardır aslında. yazdıklarının kötü olduğu anlamına gelmez tabi ki, ama öyle yazarlar var ki, ne entry girerse girsin, ya insanları güldürür, ya da çok ilgi çekici yazmıştır ve fav'lar resmen akar bu yazarlara.
    ben maalesef diğer gruptan yazarlardanım. entrylerimden hiçbiri 100'ün üzerinde favori almadı. hayattaki en büyük amacım herhangi bir entryimin 100'ün üzerinde favori alması bundan sonra!

edit: ulan en çok fav alan entryim bu oldu, güleyim mi ağlayayım mı...
  • sözlüğü gündem den takip ediyordur * . bi başlığı ilk kez gördüğünde bile yüz entry vardır ve söylenebilecek herşey çoktaan söylenmiştir.

öğrenir zamanla.
  • eksini verdik kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan.
  • şu tweet sayesinde sayıları bir azalabilecek olan yazarlardır.
  • günü gelir, sözlüğün vicdanının sesi olur yahut fazla dürüst bir entry girer veyahut edebi kaygılar taşıyarak yazar ve istediği fav'ı alır.

asıl hayal kırıklığına uğratan şey, istediğinız kişinin fav'lamamasıdır. bir yazarla sohbet ediyorsunuz. artık öyle samimi olmuşsunuz ki, onunla konuşmak için sözlükte mesai yapıyorsunuz. yolda karşılaşsanız, uzun zamandır görüşmediğiniz bir eski dostunuzu görmüş gibi olacaksınız. aranızda o denli yakınlık var.

badi fav'larına bakıyorsunuz. sizin entry girdiğiniz başlıktan bir entry'i favlamış. gülümseyip entry'e tıkladığınızda acı gerçekle karşılaşıyorsunuz; sizin yazdığınız başlıktan sizin entry'nizi değil, başka bir entry'i fav'lamış.

tabii soramazsınız da ''beni neden fav'lamadın, benim neyim eksik :('' diye. artık her şey ters yüz olur.

(bkz: true story) bu story hepimizin...
  • bana ulaşırlarsa eğer, favlarım, favlatırım.
  • favori butonunu şükela butonu sanan saçmalar tarafından takdir edilmemiş yazarlardır.