• polis telsizinde cumhurbaşkanının kodu.
  • (bkz: tenten)
  • izoosmotik idrar yani 300 mosm/kg'lık idrar osmolitesine denk gelen idrar dansitesi.
  • play store'da denk geldigim turk gelistiricilerin elinden cikma nefis bagimlilik yaratici tetrisvari puzzle oyunu (bkz: nsfw).
  • bağımlılık yaratan şahane mobil oyun. ismini 10'a 10'luk bir alana malzemelerin yerleştirilmesinden alıyor zannımca.

not: hakların dolması durumunda saati ileri alabilirsiniz.
  • basit ama bağımlılık yapan muhteşem oyun. çeşitli stratejiler geliştirilebilir oyunda.
  • bekleme olayının can sıktığı oyun. oyun için satın alma olaylarının boku çıkmış
  • ilk oynayışimda 2238 yaptığım oyun. 2048 gibi basit bir zeka oyunu.
  • sanıyorum ki artık 5 hak sınırlaması yok. dakikalarca oynanabilecek bir oyun.
  • 2048'den sonra bünyelere ilaç gibi gelen oyun. fakat inceden inceye de ara sıra kıllandırmaktadır. misal 7-8 el hiç 9'lu şekilden gelmemişken, ben de çubuk gelecek diye pusuya yatacak şekilde elemanları dizerken, 9'lunun sığmayacağı ilk elde 9'lunun gelmesi insana "lann bu ibneler 9'lunun sığmayacağı zamanı mı kolluyor " dedirtmektedir. ya da herifler tutuyor 3 tane arka arkaya 9'lu yolluyor oyunun ortasında o zaman iyice ayar oluyorum. sığar mı lan insanlığa. bu mudur randomization. aynı şekilde 5'li bordoyu da arasıra bu şekilde gönderdiklerine rastlamışımdır. alanın %40'ı boş, ama dikey 5'li sığmaz. bi bakıyorsun tak dikey 5'li geliyor. cins misiniz olm siz.
hesabın var mı? giriş yap