• koca kare çikolatalarda 60 gr a düşmüş ayıptır ya bı albeni albeni 40 gramdi lan eskiden 60 gram ne. 1000 gr yoğurt aldim bir buçuk kiloluklardan sandım 750 grlık yoğurdu büyük diye satıyor bakkal bende sanıyorum bir kilo.
  • böğürtlenlisi 7 adete düşmüştür hatta. aslında 10'lu olması 8'e ya da 7'ye düşmesi problem değil esas prpblem 10'lu pakette kocaman 10 adet yazarken sayı düşünce kaç tane olduğu yazmaması ve 10'lu paket ve 8'li-7'li paketin boyut olarak aynı olmasıdır. bu düpedüz hiledir. tüketici 10 tane algısıyla alıp eksik ürünle karşı karşıya bırakılmasıdır.
  • ülker'e ait bir üründür.

uranyum ya da kezzap yemediğinize şükredin derim.
  • isminin hakkını vermektedir.*
  • maasinizi halleyle almadiginiza gore cok da sorun olmasa gerek.
  • uzunca bir süredir kalitesiz üretim yaptığından dolayı hiç bir ülker ürünü almamaktayım. halleyin de son aldığımda tadı çok kötüydü.
  • rakım kaynaklıdır.

türkiye ekonomisi yükselişte / tırmanışta olduğundan 10'dan 8'e düşürmüşlerdir. rakım arttıkça oksijen azalır. oksijen azaldıkça vücut fonksiyonları yavaşlar. nası gömecen 10 halleyi... hey yavrum hey. devletimiz bizi düşünüyor işte...
  • klasik ülker uyanıklıgı, adamlar 2 yıldır neredeyse tüm ürünlerini küçültüp üzerine birde zam yaptılar halen de yapmaya devam ediyorlar..
  • ondan sekize düşünce zam oranı %20 gibi görünse de aslıda %25'tir. enflasyon oranı %9 olan müslüman ülkesinde, muhafazakar şirket tarafından yapıldı bu zam.
  • halley yoksa luppo yiyin.
hesabın var mı? giriş yap