şükela:  tümü | bugün
  • gayet normaldir.
    şöyle check inler görüyorum. abartısız.

---
    nihat at nihat's home
    nihat at pendik minübüs durakları
    nihat at kadıköy rıhtım
    nihat at boğa heykeli
    nihat at migros (maçtan önce çekirdek aldı)
    nihat at ş. saraçoğlu stadyumu
    nihat at okul açık tribünü
    ---

yapılması gereken; nihat at ş. saraçoğlu stadyumu. bu kadar.

adam uyandiginda uyandigi yerde check in yapiyor sonra nerde 2-3 dakikadan fazla durursa orda da check in yapiyor.

bogaz koprusu diye bogaz koprusunun uzeri diye bogaz koprusunun tam ortasi diye im var lan. bi bakin allah askina.

debe editi : (bkz: oğuzcan'ın sesine kulak ver)
  • swarm'ı iett'deki durak isimlerini söyleyen sistem gibi kullanmaktan kaynaklı durum.
  • otobüs durağından tutunda arabasını lokasyon olarak kaydedip plakadan check-in yapan bir millet olduğu sürece artarak devam etmesi muhtemeldir.
  • sırf suriyelilerin 2,5m kasmsı lazım bu uygulamada istediğin ünide 1200 lira bursla okuyorsun gm falan alsan bi sonraki ay gezmeye başlarsın
  • "swarm nedir? chech-in nerenin başkentidir? ben mi çok cahilim, yoksa dedelerim bir günde cahil mi bırakıldı?" şeklindeki sorulara cevap aradığım doğa olayı.
  • 10m değil 10b olmalı. zira "m"milyon demek dostum. tabi önce derdini sikeyim butonuna bastım o ayrı. gereksiz bir tespit.
  • kaynak vereni sikiyorlar sanırım dediğim bilgi...
  • görgüsüzlüğümüzün timsalidir
  • bedava olduğu içindir.
    check in paralı olsa bir de o zaman istatistiklere bak.
  • bi kere atina'nin en unlu bolgesinde (bkz: monastiraki) check-in yapmistim. toplam check-in sayisi 4'tu bu 4 kisi de turk'tu.