şükela:  tümü | bugün
400 entry daha
  • lise yıllarında kitabını okuduğum az önce ise bitirdiğim dizi. james franco inanılmaz karizmatik olmuş gerçekten taşımış diziyi. onun dışında ben lee harvey oswald castini çok beğendim aşırı psikopat birisiydi aynen kitabı okurken hayal ettiğim gibi. müzikler şahane. 60'lar modası, ortamı harika. izlenir efendim. 10 numara, 5 yıldız.

--- spoiler ---

diziyle alakalı kitaptan sapılan bölümler vardı ama beni çok rahatsız etmedi. son sahnesinde ciğerim dağlandı gerçekten. kitabı okurken de çok yoğun hissetmiştim o duyguyu. bu diziyi tarihi bir diziden çok bilim-kurgu gibi değerlendirmek lazım tarihi akışı irdelemeye gerek olmadığını düşünüyorum. oradaki muğlak kısımları dikkate almadım bile.

--- spoiler ---
  • bitirmesi sadece yarım günümü alan, izlerken hiç sıkmayan efsane bir mini dizi. izlerken merak içinde izliyorsunuz ki eğer zaman yolculuğu olaylarını seviyorsanız asla kaçırılmaması gereken dizilerden bir tanesi. oyunculuklar çok kaliteli, cast bence çok iyi seçilmiş ve film tadında olmuş her şeyi, övgüleri sonuna kadar hak ediyor. he bir de genelde tam tersini yapardım ama en kısa zamanda kitabını da alıp okuyacağım.
24 entry daha