şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: yargısız infaz olmaması ve haklı-haksız durumlarından ötürü adamın yüzünün belli olduğu linki kaldırdım. isterseniz gönderi budur. herkese açık olduğu için sorun olacağını sanmıyorum.

  facebooktaki bir gönderide karşılaştığım olay. mevzubahis taciz olunca buraya da taşımak istedim. ilgili gönderi herkese açık olduğundan burada paylaşabilirim fakat gönderi sahibi bundan rahatsız olur mu onu bilemem.

  --- içerik ---

  arkadaşlar bugün kadıköy'den bindiğim 19f otobüsünde böyle iğrenç bir görüntüyle karşılaştım. yaşından başından utanmadığı gibi insanlardan da çekinmesi olmayan bu pis sapıklardan bugünlerde çok fazla arttı. adamı ifşa etmeden önce, tacize maruz kalan kadının yüz ifadesindeki rahatsızlığı ve ses çıkarmaya cesaret edemediğini gördüm. adamı ifşa ettiğimde benim gibi birkaç kişi dışında, birçok yolcu sessiz kaldı, adam da hiçbir şey olmamış gibi aceleyle indi otobüsten, böylelerinin darp edilmesi lazım.. lütfen böyle durumlar sineye çekilmesin. bu tacize uğrayan kişinin değil, bu sapkınlığı yapan insanın suçu ve utancıdır. böyle durumlarda önce o kişiyi videolayın ya da fotoğraflayın ki herkes görsün böyle bir tacizcinin içimizde yaşadığını. ve lütfen herkes paylaşsın bu fotoğrafı toplu taşımalarda tacizlerin son bulması için elimizden geleni yapalım lütfen!!!
  --- içerik ---
 • yargısız infazlarınız yüzünden otobüste ayakta durmaya çekinir oldum. dün ben de o otobüs hattına bindim...

  otobüs tıklım tıkış ayakta mücadele zor ediliyor...

  adam büyük ihtimalle masumdur. yüzünü mozaikleyin bari.
 • ota boka duyar kasmayın aq.

  edit: böyle giderse bende kamusal bir alanda karşılaştığım, memelerini, götünü, bacaklarını açan kadınların fotoğraflarını çekip burada paylaşıcam. bizi görsel olarak taciz ediyorlar diye. bi abartmayın aq.