şükela:  tümü | bugün
  • 11 ağustos 2017 cuma günü 21:45'de başlayacak olan, 2017-2018 sezonu açılış maçı.
    maç günü tribünde olacak olan varsa, maçtan önce bir kahve ısmarlayabilirim.
  • cafede izleyeceğim maçtır. ulan eskiden millet fb, gs, bjk izlerdi... akşam cafe ana baba günü olur. millet güzel futbola aç kardeşim aç aç. erken gideyim de başakşehir için yer kapayım. az gözümüz gönlümüz açılsın.
  • akp spor un yeneceğini tahmin ediyorum.
  • a+ sport (fransız), sportklub 6(hırvat, sırp, sloven) ve bein mena 8(arap) de yayınlayacaktır. iptv'cinizden israrla isteyiniz.

ama yasal değildir sanırım, bilemedim.
  • sezonun açılış maçında transferlerin bir kısmı hala takıma katılmamış, muhtemelen hiçbir transferi de hazır olmayan, geçen seneki tırt ve son dakikada ligten düşmekten kurtulmuş bursasporla; hayvan gibi kadro kurmuş, 1 aydır avrupada maç yapan, kadrosu hazır, club brugge'u evinde 2 tane atarak avrupa ligine göndermiş bir takım olan başakşehir karşılaşacak.

başakşehir bana kalırsa bursaspor'a çok kötü şeyler yapacak. hem lige gösterişli bir giriş yapmak, hem de sevilla maçına moral olarak yüksek çıkmak adına varını yoğunu ortaya koyar. bursaspor'a şimdiden geçmiş olsun demek geliyor içimden.
  • başakşehir'in farklı kazanacağı müsabaka.
  • yalçın çetin tarafından sunulacak karşılaşma. sırf bunun icin bile izlenir. uluslararası yayında da ismail şenol olacakmış.
  • berabere bitecektir.
  • uzun aradan sonra tekrar maç izleyeceğim için mutluyum.

paul le guen ile yeni bir yapılanmaya girdik. süper ligin 23,4 yaş ortalaması ile en genç takımıyız. yapılan transferlerde 30 yaş üstü ununu elemiş eleğini duvara asmış futbolcu yok. çoğu genç ve kendisini ispat etmeye çalışan başarıya aç futbolcular.

başakşehir abdullah avcı'nın uzun yıllar boyunca verdiği kişisel emekler ile bir sistem takım hüviyetini koruyarak emin adımlarla zirveye tırmanan bir ekip. zamanında sırf 3 yıllık sözleşme istediği için kendisiyle anlaşmayan recep bölükbaşı yönetimine kafam girsin.

başakşehir gerek kalitesi, gerek oturmuş kadrosu ve lige hazır durumuyla bursasporuma karşı favori. normal bir durum ama futbol bu. 11 e karşı 11.

inşallah iyi bir sonuçla lige başlarız. haydi timsahlar!
  • kızılay'a 5 tl bağış yapana ücretsiz bilet devri yapabileceğim maç.