şükela:  tümü | bugün
 • trabzon’un maçka ilçesi kırsalında pkk'lılar ile sıcak temas sağlandığı bildirildi. çıkan çatışmada 1 astsubay şehit oldu, 1 asker ve 1 sivil de yaralandı.
  http://www.cumhuriyet.com.tr/…ve_yaralilar_var.html
 • geldi fındık zamanı, coştu orospu çocukları..

  "fındık işçilerinin içlerine sızmasalar bile yardım görüyorlar " deyince de biz kötü oluyoruz..

  şehidimin mekanı uçmağ olsun, gazimin güzatı mübarek..
 • itlaf edilen pkk şerefsizleri için bir açıklama yoktur.
  cumhuriyet gazetesinin düştüğü hallere bakın dediğimiz zaman çemkiriyorsunuz, sizlere çakma solcu demek bile fazla. pkk yandaşı ve etik değerleri anlayamayan gazeteci müsveddelerisiniz.
 • vebali samsun, giresun ve ordu'da fındık işlerinde; trabzon, rize ve artvin'deyse çay'da çalışma bahanesiyle örgütlenen zağros farelerine müsaade eden akp'nin boynundadır.
 • maçka'da vatandaş uzun namlulu silahlarla terörist avına çıkıyor, teröristler ise ısrarla maçka'ya gidiyor. birçok tanıdığım var hemen hemen hepsinde tabanca, tüfek ne ararsanız var. bu pkk'lılar ya canlarına susamışlar ya da billur geçiyorlar.

  (bkz: aslen maçka'lı olmak)
 • maçka'da uzun süredir varlığını sürdüren pkk'lı bir grup tarafından yapılan saldırıda bir asker ve 15 yaşında bir çocuk hayatını kaybetmiş.

  kürtçülerden hazzetmeyen bir seküler milliyetçi olarak yapılan yorumlardan ben bile tiksindim. çirkin saldırıyı fındık zamanına, güneydoğulu fındık işçilerine veya hayatını sürdürebilmek için bir şekilde yolu trabzon'a düşmüş kürt asıllı vatandaşlara bağlamak için aşağılık bir provokatör olmak gerekiyor. aynı şekilde pkk'nın maçka'da tutunabilmesini burada yaşayan sol kökenli insanlarla ilişkilendirmek de tam bizim ülkemize yakışır cinsten bir çirkinlik. yahu adamlar yiyecek emek bulamıyor, bir kaşık su verenleri olmadığı için hırsızlığa mecbur kalmışlar, siz utanmadan maçka'nın solcusunu suçluyorsunuz. ne ahlaksız insanlarsınız.