şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilk yarı 2-1 tottenham üstünlüğü ile geçildi. özellikle son 2 golün ortaları enfesti. oyun kalitesi ve temposu premier lig seviyesinin altında olsa da, sezon başı ve kadro eksikleri nedeniyle bu durum normal.

  newcastle şu an kadro kalitesi olarak lig seviyesinin bence altında, benitez yine mucize yaratabilecek mi göreceğiz. tottenham 2003 yılından bu yana, sezona transfer yapmadan başlayan ilk takım olmuş. her ne kadar kaliteli kadroları olsa da, geçen senenin altında bir performans göstereceklerini düşünüyorum.
 • tottenham'ın 2-1 kazandığı maç.

  maç genel olarak premier league kalitesinde değildi ve temposuzdu. tottenham transfer yapmadığına pişman olacak gibi, orta saha wanyama'nın sakatlığında dier - sissoko ikilisiyle verimli olmuyor. dembele formunun zirvesinde olduğunda tüm ligin en iyi orta saha oyuncularından birisi fakat o da iyi bir dünya kupası geçiremedi ve formsuz, bugün de maça sonradan dahil oldu ve pek parlak bir futbol ortaya koyamadı.

  zaten dünya kupasında belçika ve ingiltere kadroları büyük ölçüde tottenham oyuncularından oluştuğu için ve bu iki takım da kupada yedişer maç yaptığından sezona formsuz başlamaları çok olasıydı ve ilk maç itibariyle iyi bir görüntü vermiyorlar. rakip newcastle gibi kadro kalitesi vasatın altında olan bir takım olmasaydı galip gelemeyebilirdi tottenham.

  bu arada harry kane'in de ağustos ayı boyunca gol atamama geleneği devam ediyor, bugün pozisyona bile giremedi kendisi. şu şanssızlığı sonraki maçta fulham karşısında kırsa güzel olacak aslında çünkü takım 2 hafta sonra manchester united'a konuk olacak ve o maç çok zorlu geçecektir.
 • tottenham‘ın şans eseri galibiyeti kurtardığı, newcastle‘ın da şans eseri 1 puanı kaçırdığı maç oldu karamboldeki o vuruş direkten dönmeseydi eğer. özlemişiz premier ligi.