şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün bizi ailece mağdur eden durumdur.
  lütfen sonuna kadar okuyun.
  10 saatlik araba yolculuğunun ardından tatilbudur.com aracılığıyla rezervasyon yaptığımız marmaris pineta park deluxe hotel’e bugün girişimizi yaptık. malum internet sitesinin otel temsilcisi hanım kızımız güler yüzle bizi karşıladı ve “akşam 21.00’a kadar buradayım istediğiniz zaman arayabilirsiniz.” dedi. odaya çıktık ancak odamız, anlaştığımız oda değildi. 1+1 rezerve ettiğimiz ve “ulan bir bokluk olmasın” diyerek tekrar arayıp teyit ettiğimiz odayı vermediler. tabii hemen resepsiyonla görüştük, tatilbudur.com otel yetkilisine söyledik. müşteri temsilcisini arayın dediler. aradık, ses kayıtları dinlenecek 30 dakikaya döneceğiz dendi ve 2 saat geçti ses seda yok. biz tabi dayanamayıp tekrar aradık. (oteldeki temsilci kız da hemen yanınıza geleceğim deyip yok oldu, görevini yapmadığı gibi kaçıyor da...) sonunda birisi aradı ve ses kayıtlarının incelendiğini, bizim gerçekten de odayı teyit ettiğimizi duyduklarını söyledi, otel araştıracaklarını söyledi.
  tamam dedik.
  biz ellerimizde bavullarla bekliyoruz. 1,2,3,4 derken 7 saat geçti belki 100 kere aradık aynı cümleyi duyduk:herkesin dediği; “yetkilimiz sizi arayacak.” bekliyoruz ki biri arasın da ona göre istanbul’a dönelim. akşam 20.00 sularında yetkili bir abimiz aradı ve 7 gecelik rezervasyonumuzdan 2 gecesini keserek geri ödeme yapacaklarını, başka bir çare olmadığını, en yetkili kendisi olmasına rağmen bir şey yapamayacağını söyledi. istanbul’a dönmek için çok geç bir saat ve yorgunuz. bir pansiyon bulduk.
  bunu anlatıyorum, belki bizim mağduriyetimiz geçmeyecek ama bu otele de bu siteye asla güvenmeyin.
 • çok net bir rezalet. teyit olayını otel ile yaptıysanız otel, tatilbudur.com ile yaptıysanız ise ilgili site mağduriyeti gidermelidir. mağdur olması gereken en son kişi, ekonomik kriz kapıdayken herşeye rağmen ailesinin tatil ihtiyacını karşılamaya çalışan hane reisidir.
 • şeddeli rezalettir.
 • rezaletin daniskasıdır yazar arkadaşa geçmiş olsun.tatilbudur yönetiminin! sözde çözümü tuz biber olmuş. muadili ve daha lüks bir otele yerleştirip, üzerine en az üç gün daha bedava konaklama sunmaları lazım en azından.bu ülkede katil olmak anlık bir olay.
 • rezervasyon teyit edilmesine rağmen müşteriyi odasına yerleştirmemek rezalettir. rezervasyon teyit edilmesine rağmen otel veya tatilbudur.com'un artık hangisi ise 2 günlük parayı kesme talepleri duble rezalettir.