şükela:  tümü | bugün
  • premier league 2019-2020 sezonu birinci hafta mücadelesi. sezonun ilk büyük maçı diyebiliriz.
  • güzel bir oyunla kırmızı şeytanların galip gelmesini istediğim maçtır. lütfen rica ediyorum doğru düzgün top oynayın çünkü ne zaman heyecanlanıp manu maçı izlesem cinnet geçiriyorum. son olarak rashford topa adam gibi vur amına korum olm.
  • toto'da manuyu tek geçtiğim maç.2-1 skor bekliyorum.
  • bu sene premier league'de ağır tokatlanacak iki takımın maçı.
  • deli maç olacak.

2 takım da eski gücünden uzakta diyebiliriz. premier lig'de eskisi gibi söz hakları yok da diyebiliriz.

chelsea bu maçtan sonra istanbul'a gelecek. lingard, martial ve rashford ileri üçlüsüyle maça çıkacağını düşünüyorum ev sahibinin. o hücum gücüyle bir şekilde gol bulacaktır.

lampard hocamın tercihleri çok daha belirleyici olacaktır maçta. gönlüm onunla olsa da manchester united'ın bir adım önde olduğu açık. chelsea'nin transfer yasağı kalkmadan onlardan pek bir yol olmaz gencolar.

o yüzden glory glory man united diyerek ev sahibi kazanıra yapışın
  • manchester united ile chelsea arasında oynanacak, ingiltere premier lig birinci hafta müsabakası. ingiliz hakem anthony taylor tarafından yönetilecek olan maç manchester united'ın stadyumu olan old trafford'da türkiye saati ile 18:30'da oynanacak. premier lig'in türkiye yayıncılarından biri olan s sport'tan naklen yayınlanacak.

manchester united ve chelsea arasında daha önceden oynanmış olan maçların istatistikleri:

manchester united galibiyeti: 65
    beraberlik: 53
    chelsea galibiyeti: 51

opta istatistikleri:

*chelsea ile oynadığı son 13 premier lig maçının sadece ikisini kazanabilen manchester united (6b 5m), evindeki son altı karşılaşmada mağlup olmadı (2g 4b).

*manchester united?ın premier lig tarihinde en fazla yenildiği (18) ve gol yediği (71) rakibi chelsea.

*premier lig tarihinde sezonun ilk haftalarında en fazla galibiyet alan iki takım manchester united (18) ve chelsea (17).

*chelsea sezonun ilk haftasında pazar günü oynadığı hiçbir premier lig maçını kaybetmedi (8g 3b).

*manchester united ile chelsea, tarihlerinde ilk kez eski oyuncularının menajer olarak görev yaptığı bir resmi maçta karşı karşıya geliyor.
  • maçı mavilerin almasını istiyorum.
    moralleri tavan yapsın ki vodafoneda liverpoolla ölümüne kapışsınlar.
  • 0-0 bitecek sıkıcı bir maç olacak.
  • izlemek istediğim maç. ayrıca berabere biter dediğim maç. ve link dilendigim maç, allah rızası için?
  • zouma büyük bir hata yapmıştı maçın başlarında martial değerlendirememişti, şimdi de penaltı yaptırdı ve rashford kullanıyor