şükela:  tümü | bugün
  • - tam inanıcam bi' gülme geliyo töbe.

o nasıl haber sitesi ya hahahahah!

edittgrad: gerçek olabilir, yeni kaynak gelirse göreceğiz. ama o ismi görünce de yani şimdi...
  • tazminatlarını alıp daha doğru yatırım yapabilmek için güzel bir fırsat. aklı olan alır altına yatırır benzer oranda kazanırlar zaten çalışmadan da.

edit: mesajlar çoğaldığı için editlemek istedim. kazanılmış hakların ihlali olduğu an tazminat almaya hak kazanılır. eski iş davamı buna benzer sebep ile kazanmıştım.
  • elif can yetim'in dahil olmadığı istifadır.
  • doğru haberdir, aynı habere sözcü'den de ulaşmak mümkün.

sözcü linki
  • şirket dedikoduları ne yahu. resmen gıybet. *
  • istifa mı?

bu kavram bu ülkeden gideli çok olmadı mı yaw?

elif, sen?
  • zaten piyasadaki en yüksek maaşlı çalışanlardırlar. üstelik istifa "lüksüne" sahip olduklarını göstermiştirler. helal, ne diyelim?
  • kişisel tahminime göre hükümet kıdem tazminatını kaldırmak istediği için fırsat bu fırsat demiş kişilerdir. şirket maaşları düşürdüğü için haklı sebeple işten ayrılmış olur ve kıdem tazminatı alırlar. kıdemleri ve maaşları yüksek ise çok sağlam tazminatlar alabilirler.

edit: birçok yazar mesaj atmış, kıdem tazminatının tavanı var dolayısı ile bir noktadan sonra maaşın yüksekliği farketmiyor diye haklı olarak belirtmişler. doğrudur. fakat kıdem 20 yıl ise yine de fena para yapmaz. ayrıca hükümet planladığı gibi kıdem tazminatını kaldırırsa ileride onu bile alamazlar, o para devlet fonunda çar çur olur gider.)
  • 100 kişi daha istifa ederse (bkz: thy) düşecekmiş arkadaşlar, kesin bilgi yayalım*

(bkz: kartal imam hatip lisesi) mezunları bunu beğendi.
  • kaynak evlere şenlik lan!!

neyse sözcü de falan da yazılmış biraz daha arttı inandırıcılığı..

valla doğruysa, şu kriz ortamında daha iyi maaşı ve şartları pegasus dan falan beklemezler sanırım..

yani şu ortamda istifa etmek doğru bir karar mı bilemiyorum.. haklarında hayırlısı olsun..