35 entry daha
  • "2017-2018 sezonu şampiyonlar ligi, 1999-2000 dönemi uefa kupasından daha kolaydır. aksini kimse iddia edemez mesela."

ahaahhaha. bu bir trolleme değilmiş. bir galatasaray'lı boklamasıymış sadece. adam ciddi ciddi 2.tura çıkan neredeyse tüm takımlara tek tek bok atmış. büyüksün beşiktaş.

kuraya gelirsek; "bu kurada hile var", "küçük takımları yem ederler" goygoyunu kim çıkardı bilmiyorum ama aslı astarı olmayan şehir efsanelerine hemen kapılmayın. geçmişte fenere sevilla, gs'ye schalke çıkmıştı. geçen yılın kuralarına baktım. manchester city ile barcelona eşleşmiş mesela. daha ne olsun yahu. ayrıca favori gözükmeyip de birbirleriyle eşleşen takımlar var. sırf ortaya çıkma tehlikesinden bile böyle işlere girmeye tenezzül etmez o seviyeye çıkmış insanlar. türkiye artık nasıl bir ülke olmuşsa kimseye güvenmiyoruz, herşeyin altında birşeyler arıyoruz.
  • olası eşleşmeler
    man unt- real madrid
    chelsea- sevilla
    man city- porto
    tottemham-juventus
    liverpool- munih
    barselona- shaktar
    psg- basel
    beşiktaş- roma
    benim terçihlerim
  • mevcut grup birinci ve ikincileriyle kuradan beşiktaşı çekme ihtimalleri:
    sevilla %16.58
    real madrid %16.58
    juventus %14.17
    basel %13.17
    roma %13.17
    shakhtar %13.17
    bayern %13.17

eğer roma 1.olursa :
    chelsea %28.13
    sevilla %12.81
    real madrid %12.81
    juventus %12.81
    basel %11.30
    shakhtar %11.30
    bayern %10.83

not: olasılıklar oluşabilecek tüm senaryolar dikkate alınarak hesaplanmıştır.
  • bu başlık altında gs li olduğunu tahmin ettiğim ve yazısında hafiften fb nin totosunu da yaladığını (bu günleride gördük çok şükür) gördüğüm bir entry gördüm ki okurken beynim yandı.

adam şampiyonlar liginde son 16 ya kalan bütün takımlara bok atmış :) hepsine. tek tek. hiç acımamış. lütfen okuyun ve ders alın.

tanım: heyecanla beklediğimiz kura.
506 entry daha
hesabın var mı? giriş yap