126 entry daha
  • allah rahmet eylesin, çok üzüldüm. sadece o hain tabancayla müdürlüğe nasıl girmiş onu anlamadım. çok yakın bir akrabam polis ve zamanında görev yaptığı karakolda sıkıntı yaşadığı için il emniyet müdürü ile görüşmeye gitmişti, içeri girerken tabancamı aldılar demişti.
  • başımız sağolsun diye bir cümle varya işte orada ifade edilen başımızı yitirdik. allah rahmet eylesin.
  • 23 yıllık bir devlet memuru olarak istediği yere atanamamanın yanında, torpilli ve yasal ayrıcalıklı zümreler yüzünden hiçkimsenin gidip çalışmak istemeyeceği, çok ağır şartları olan kurumlarda çalışmaya zorlanıyorum. yıllarca psikolojik tedavi gördüm. kullanmadığım ilaç kalmadı desem yeridir. şimdi bedenen bu çektiklerimin sonuçlarına katlanıyorum. hiçkimsenin umurunda bile değilim. çünkü para kazanıyorum. bu mesleğe girdiğim güne lanet ediyorum. başka hiçbir güvencem olmadığı için istifa da edemiyorum. her günüm ah ederek geçiyor.

bana bunu yapanları çekip vuracak değilim ama beddua etmediğim tek gün yok. hayatımı ve sağlığımı elimden aldılar. üç kuruş maaş için yapmadıkları eziyet kalmadı. allah belanızı versin!

bu psikolojiyi yaşamayan bilemez. bazıları bu sebepten adam mı vurulur, aslı yoktur diyor. bana göre de vurulmaz ama vurursa da şaşırılmaz.

talihsiz ve çok üzücü durumdur.
  • #84279269 koskoca il emniyet mudur yardımcısı olmuşsun başmüdürden fırça yiyorsun. kusura bakmasın ama amirinden haksiz yere fırça yiyen memur ses çıkarmıyorsa o adam en aşağılık kufurleri hak ediyordur. ortada yanlış varken yanlış diceksin yüzüne iddia edemediğini arkadan atıp tutmayacaksın.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap